یکی از بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی در تهران

یکی از بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی در تهران

کارگاه تولید کابینت در تهران

کارگاه‌های کابینت‌سازی در بیشتر مناطق کشور وجود دارد که در زمینه طراحی و اجرای کابینت‌های متنوع فعالیت می‌کنند. افراد برای داشتن کابینت‌های باکیفیت و با طرح‌های متنوع دلخواه می‌توانند به این کارگاه‌ها مراجعه کنند. در بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی به‌صورت حرفه‌ای ابعاد را اندازه‌گیری می‌کنند و با طراحی سه‌بعدی طرح و سبک‌های موردنظر را به مشتری نشان می‌دهند. بعد در صورت رضایت به ساخت کابینت‌ها اقدام می‌کنند.

برای انتخاب بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی چه معیارهایی را باید در نظر گرفت؟

برای اینکه بتوان شرکت‌ها یا کارگاه‌های کابینت‌سازی معتبری را در تهران پیدا کرد باید به نکاتی توجه کرد. این نکات و یا معیارها برای انبوه‌سازان و معماران در اجرای پروژه‌های کاری بزرگ بسیار مهم و دارای است. در نگاه مردم عادی تنها کیفیت در طراحی و ساخت کابینت‌ها اهمیت زیادی دارد. این معیارهای انتخاب کارگاه‌ها عبارت‌اند از:

  • توانایی اجرا و ساخت انواع مدل‌های مختلف کابینت‌ها
  • دارابودن ابزار و تجهیزات پیشرفته کابینت‌سازی
  • کیفیت در تولید، نصب و رنگ‌آمیزی کابینت‌ها
  • داشتن طراحان حرفه‌ای و ماهر
  • دارابودن ظرفیت‌های بالای تولید از لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی
  • داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ارائه‌کردن لیست قیمت‌های شفاف و دقیق
  • تمام‌کردن پروژه ساخت در زمان تعیین شده

طراحی و اجرای انواع کابینت‌های مدرن پلی‌اورتان با بهترین قیمت

چطور کابینت‌ساز خوب پیدا کنیم؟

اگر تمایل به خرید کابینت‌های شرکتی نیستید و می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید باید به سمت تولیدکننده‌های این محصولات بروید. قبل از آن از یک طراح برای کشیدن نقشه آشپزخانه خود و حتی طراحی سه‌بعدی کابینت‌ها کمک بگیرید و طبق سلیقه و تجربه طراحان طراحی کابینت خود را انجام دهید. البته بیشتر کابینت‌سازهای تهران امروزه برای خود طراحان حرفه‌ای دارند. پس بهتر است این طراحی را با کابینت‌ساز خود هماهنگ کنید و کار را به تخصص او بسپارید.

البته باید گفت هزینه طراحی کابینت‌ها در اکثر بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی طبق عرف بازار تعیین می‌شود. این قسمت  از ساخت و طراحی کابینت کار را نباید نادیده گرفت و با صرف‌کردن هزینه‌های محدود می‌توان طراحی تمام شده را مشاهده کرد. اگر در صورت نیاز به تغییر خاصی پیدا کرد می‌توانید آن را با صلاح دید کابینت‌ساز اصلاح کنید و در آخر کابینت موردنظر شما طراحی و ساخته می‌شود. یکی از کارگاه‌های کابینت‌ساز در تهران متعلق به دکوراسیون زنبق است که با خلاقیت افراد متخصص و با متریال‌های باکیفیت کابینت‌های مرغوبی را به مشتریان خود با قیمت‌های مناسب ارائه می‌کنند.

روند کاری در کارگاه کابینت‌سازی

در کارگاه‌های مختلف و بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی روش و فرایند کار ساخت کابینت‌ها به این صورت است که مشتریان به این کارگاه‌ها مراجعه می‌کنند و ابعاد و اندازه‌های لازم تهیه می‌شود و طبق آن قیمت‌هایی هم برآورد شده و اعلام می‌شود. اگر با هزینه و بودجه مشتری توافق انجام گرفت طراحی کابینت‌ها شروع می‌شود و بعد طرح‌های زده شده به مشتری ارائه می‌شود.  در بعضی از کارگاه‌ها از طراحی‌های سه‌بعدی برای نمایش طراحی کابینت به مشتری استفاده می‌شود.

 بعد از اجراکردن اصلاحات و تغییروتحول در طراحی، قراردادی بین هم منعقد می‌کنند و طبق این قرارداد معمولا نصف هزینه را قبل از شروع کار توسط مشتری پرداخت می‌شود و ۲۵ درصد از هزینه ساخت کابینت‌ها هم در وسط کار ارائه می‌شود.  تسویه‌حساب در انتهای کار انجام می‌شود و برای ساخت و تولید کابینت‌ها مدت‌زمان لازم یک هفته است؛

 زیرا به طور مثال برای خرید و آماده‌کردن متریال از چوب و… وسایل موردنیاز یک روز زمان لازم است و یک روز هم برای برش‌دادن ورقه‌ها و بعد ساخت و پرداخت کابینت‌ها انجام می‌شود و نصب و اجرای آن در محل موردنظر هم یک روز زمان لازم دارد و بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی در تهران سعی می‌کنند در زمان مقرر و تعیین شده ساخت و نصب کابینت‌ها را انجام دهند.

کلام پایانی

مراحل ساخت و تولید انواع کابینت‌های مختلف نیاز به زمان، مکان و موارد دیگر دارد تا بتوان کابینت‌های موردنظر مشتری را تولید کرد. تمامی این فرایند کار را می‌توان در بهترین کارگاه‌های کابینت‌سازی در تهران و با مشاوره با کارشناسان دکوراسیون زنبق با بهترین متریال‌ها و طراحی‌ها و با قیمت‌های مناسب اجرا کرد و نتیجه دلخواه دست پیدا کرد..

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button