کاغذ دیواری‌های طرح آجر در دکوراسیون‌های داخلی

کاغذ دیواری‌های طرح آجر در دکوراسیون‌های داخلی

کاغذ دیواری

امروزه استفاده از کاغذ دیواری داخلی ابزار جدیدی محسوب نمی‌شود؛ زیرا مدت زیادی است که از این پوشش برای زیبایی و رفع ایرادهای دیوار استفاده می‌شود. این پوشش در فضاهای مختلف کاربردهای زیادی دارد و بیشتر به‌صورت رول و متری عرضه می‌شود. این پوشش را به‌راحتی می‌توان روی دیوار نصب‌کرده و محیطی کاملا جذاب را ایجاد کرد. یکی از انواع کاغذ دیواری‌ها مدل کاغذ دیواری‌های طرح آجر  است که طراحی سه‌بعدی و بسیار زیبا دارد.

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری‌های امروزه دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی هستند، انتخاب را برای افراد علاقه‌مند کمی سخت می‌کند. کاغذ دیواری‌های طرح آجر حالت سه‌بعدی دارد و زمان نصب تفاوت با آجرهای طبیعی ندارد. یکی از مزیت‌های این کاغذ دیواری به‌خاطر جنس ونیل آن است که به‌راحتی می‌توان آن را نصب کرد. این کاغذ دیواری قابل شستشو بوده و قیمت بسیار مناسبی دارد. این طرح کاغذ دیواری بیشتر مناسب فضاهای پشت تلویزیون و شومینه مناسب است.

حتی می‌توان برای ایجاد یک طرح و دیزاین سنتی، مدرن و صنعتی در فضاهای اداری هم استفاده کرد. زیرا دارای طرح و رنگ متفاوت طرح‌های سنگ فانتزی نیز است. از این نوع کاغذ به‌عنوان یک دکوراتیو در یک قسمت می‌توان استفاده کرد و دیگر دیوارها را از طرح‌های مناسب دیگر پوشش داد.

مشخصات و ویژگی کاغذ دیواری آجری

باتوجه‌به تنوعی که این دیوارپوش‌ها دارند روزبه‌روز به تنوع رنگی و طرحی آنها اضافه می‌شود. طرح آجری صنعتی کاغذ دیواری است که در بین بیشتر افراد موردپسند و طرف‌دار دارد. زیرا بسیار طبیعی نشان می‌دهد. حتی اگر فیلم یا عکسی از این کاغذ دیواری ببینید تشخیص آجر واقعی بسیار سخت است. تا زمانی که نزدیک رفته و آن را لمس کنید متوجه می‌شوید که کاغذ است. این طرح کاغذ دیواری یک انتخاب بسیار عالی برای افرادی است که طرف‌دار طرح‌های خاص کاغذ دیواری هستند.

با استفاده از این طرح در خانه نمایی بسیار جالب ایجاد می‌شود؛ زیرا دارای طراحی ظریف و زیبایی است و می‌تواند یک فضای دلنشین و شیک برای منزل و اداره ایجاد کند. این کاغذ دیواری‌های طرح آجر را می‌توان از طرح‌های آجرهای قدیمی یا طرحی از آجرهای مدرن و به‌روز استفاده کرد. باتوجه‌به طرح‌های متنوعی که دارند رنگ‌های بسیار زیبایی مانند رنگ‌های آجرهای قدیمی رنگ‌ورورفته یا رنگ قهوه‌ای که به سرخی می‌رود و یا حتی با رنگ اصل آجر را دارد.

انواع طرح‌های کاغذ دیواری طرح آجری

انواع طرح‌های کاغذ دیواری طرح آجری

باتوجه‌به سلیقه‌های امروزی هر عنصری در دکوراسیون داخلی دارای تنوع رنگی و ظاهری شده است. این کاغذ دیواری هم در طرح‌های بسیار زیبا مانند. کاغذ دیواری آجری فانتزی، خشتی، دیواری آجری سفید و تیره، آجری سنتی، آجر طوسی، برجسته و سه‌بعدی و غیره تولید می‌شوند و نیاز به هر فردی را رفع می‌کند.

نصب کاغذ دیواری طرح آجر

برای نصب کاغذ دیواری از هر طرح نیاز به مهارت بسیار زیادی است تا به کار مطلوب و بدون عیب داشته باشید. نصب‌کردن کاغذ دیواری‌های طرح آجر بسیار حساس و نیاز به‌دقت فراوان دارد و یک فرد متخصص و ماهر می‌تواند این کار را انجام دهد. البته نسبت به نصب پوستر کار آسانی است؛ ولی باز نیاز به مهارت لازم دارد. شرکت‌های توزیع‌کننده افرادی را برای بهترین پوشش‌های دیواری معرفی می‌کنند که به‌عنوان نصاب که اگر عیب و ایرادی در نصب به وجود بیاید شرکت ضمانت کرده و کالا مرجوع می‌شود.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری تنه آجر

استفاده از کاغذ دیواری‌ها کاربردهای زیادی دارد که قبلا ذکر شد. می‌خواهیم بدانیم استفاده از طرح‌های آجری چه مزیتی دارد که عبارت‌اند از:

  • می‌توان زیبایی فضا و محیط موردنظر را چندین برابر کرد ایراد و اشکال دیوار را هم پوشاند.
  • هزینه نصب و خرید کاغذ دیواری طرح آجر خیلی پایین‌تر از آجرهای واقعی است که یکی از موارد مهم است.
  • با نصب پوستر دیواری آجر با یک گزینه معقول می‌توان منزل خود را متحول کرده و یک محیط زیبا و آرام ایجاد کرد.
  • این کاغذ دیواری‌های طرح آجری علاوه بر زیبایی مکان‌ها روی روحیه افراد هم تاثیر می گذارد مثلا رنگ طرح آجری قرمز غذای رمانتیک و گرم و دلنشین ایجاد می‌کند بیشتر برای محیط خانه رستوران‌ها مناسب است رنگ سفید برای همه مکان‌ها استفاده می‌شود.

سخن آخر

کاغذ دیواری‌ها امروزه دارای تنوع بسیاری هستند که همه افراد باسلیقه‌های خاص هم می‌توانند از نمونه‌های آن را انتخاب کنند. در انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب حتما نکات مهم را به یاد داشته باشید. برای مشاوره می‌توانید به برترین دکوراسیون داخلی یعنی زنبق مراجعه کرده و از افراد متخصص و ماهر این مجموعه کمک بگیرید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button