کاغذدیواری طرح سنگ اسلب

کاغذدیواری طرح سنگ اسلب

انواع کاغذ دیواری

امروزه دکوراسیون‌های داخلی دارای اهمیت زیادی شده  و افراد زیادی به دنبال بهترین و جدیدترین مدل دکوراسیون‌های داخلی هستند. استفاده‌کردن از انواع سنگ‌ها در دکوراسیون داخلی منزل کار دشوار و سختی است و هزینه زیادی را هم در پی دارد. اما اگر از کاغذدیواری‌های متنوع مانند کاغذدیواری طرح سنگ اسلب استفاده کنید، هزینه پایین‌تر آمده و حتی با یک انتخاب درست از جنس کاغذدیواری‌هایی که دارای طرح سنگ هستند دکوراسیون داخلی خود را جلوه‌ای زیباتر بدهید.

کاغذدیواری‌های طرح سنگ اسلب

این طرح از کاغذدیواری از جذاب‌ترین نوع کاغذدیواری‌ها محسوب می‌شود که در دکوراسیون‌های داخلی دارای محبوبیت زیادی است. این نوع کاغذدیواری نسبت به مصالح سنگی قیمت پایین‌تری دارد و هم نصب آن نسبت به سنگ بسیار راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. بعضی از این کاغذدیواری طرح سنگ اسلب آن‌قدر طبیعی و مرغوب تولید می‌شوند که افراد در نگاه اول متوجه غیرطبیعی بودن آن نمی‌شوند.

این کاغذدیواری‌ها قابل شستشو هستند و در بیشتر نقاط خانه مورداستفاده قرار می‌گیرند و یک دکوراسیون مدرنی در منزل ایجاد می‌شود. البته از این طرح کاغذدیواری نمی‌توان در همه دیوارهای خانه استفاده کرد. زیرا زیبایی و جلوه خود را از دست می‌دهد و فقط در دیوارهایی که دید و جلوه دارند، مورداستفاده قرار می‌گیرد. این کاغذدیواری دارای انواع مختلفی از طرح و رنگ است.

انواع کاغذدیواری طرح سنگ

پوستر یا کاغذدیواری طرح سنگ دارای تنوع رنگی و طرحی بسیار زیبا و متنوعی است و گزینه‌های جذاب بسیاری برای انتخاب دارد. انواع کاغذدیواری طرح سنگ را می‌توان به دسته‌بندی‌هایی تقسیم کرد. این تقسیم‌بندی‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کاغذدیواری طرح سنگ برجسته
  • کاغذدیواری طرح سنگ و آجر
  • انواع پوستر سه‌بعدی طرح سنگ
  • کاغذدیواری طرح سنگ گرانیت
  • پوستر دیواری سنگ مرمر
  • کاغذدیواری طرح سنگ سفید
  • مدل کاغذدیواری طرح سنگ و چوب
  • کاغذدیواری طرح بتن

این کاغذدیواری‌ها معمولا از پوسترهای سنگی بسیار محبوب بین افراد است که البته طرح‌های بسیار زیبا و جذاب دیگری هم دارا است.

کاربرد کاغذدیواری طرح سنگ اسلب

کاربرد کاغذدیواری طرح سنگ اسلب

این نوع کاغذدیواری دارای کاربردها و مزایای زیادی برای استفاده است. از مهم‌ترین کاربردهای استفاده از آن در مکان‌هایی مانند: اتاق‌خواب، پذیرایی، آشپزخانه و دیگر نقاط منزل است. معمولا از این کاغذدیواری‌های طرح سنگ اسلب پشت تلویزیون و حتی فضاهای پشت تخت یا کاناپه هم استفاده می‌شود که بسیار جلوه خوبی دارد. اما آیا گرانیت و مرمر هم می‌توان در این مکان‌ها استفاده کرد؟ این طرح کاغذدیواری برای سبک‌های دکوراسیون مدرن و کلاسیک می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

از انواع این مدل کاغذدیواری‌ها می‌توان بین کابینت‌های آشپزخانه را هم پوشش داد و حتی برای مکان‌های رسمی و اداری هم انتخاب مناسبی است. با استفاده‌کردن از این مدل و طرح‌های کاغذدیواری طرح سنگ در فضاهای موردنظر می‌توانید زیبایی ظاهری و حتی ویژگی‌های عمق فضا را هم بیشتر کنید.

ایده‌های جذاب برای استفاده از کاغذدیواری طرح سنگ در دکوراسیون

شاید برای بیشتر افراد این سوال پیش بیاید که از این طرح کاغذدیواری در چه مکان‌هایی باید استفاده کرد که جذاب و زیبا باشد. در این مطلب چند ایده جالب را به شما معرفی می‌کنیم. ایده‌های استفاده از کاغذدیواری طرح سنگ عبارت‌اند از:

نشیمن

بعضی از انواع کاغذدیواری طرح سنگ اسلب رنگ تیره دارند که برای دکوراسیون لوکس و مدرن جذاب بسیار مناسب است و با استفاده از آن در اتاق نشیمن فضای لوکسی را ایجاد می‌کند.

فضای پشت کاناپه

زمان انتخاب طرح کاغذدیواری طرح سنگ باید رنگ و طرح مبل منزل هم توجه شود تا همخوانی و جذابیت خاصی را ایجاد کرد. در دکوراسیون کلاسیک از این طرح کاغذدیواری می‌توان در انواع سبک‌ها استفاده کرد که بیشتر برای سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن مناسب است.

دیوار راه‌پله‌ها

برای زیبایی دیوارهای راه‌پله انتخاب‌های متعددی وجود دارد. بعضی از افراد از تابلو و حتی آینه استفاده می‌کنند. ولی انتخاب کاغذدیواری طرح سنگ اسلب یک ایده جدید است که جذابیت زیادی دارد.

کلام پایانی

اگر از افراد علاقه‌مند به طراحی دیوار با سنگ هستید و به دلیل قیمت بالا منصرف شده‌اید می‌توانید از انواع کاغذدیواری طرح سنگ اسلب که قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد و حتی اجرای سریع و آسان در اختیار افراد می‌گذارد، استفاده کنید. حتی می‌توان از کارشناسان دکوراسیون‌های داخلی هم کمک گرفت.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button