پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران

پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران

رنگ‌های کابینت ممبران

کابینت‌ها از وسایل مهم و ضروری در آشپزخانه‌ها هستند که اگر کابینت‌ها نباشند، محیط آشپزخانه به مکانی شلوغ و نامنظم تبدیل می‌شود. کابینت‌ها هم مانند دیگر وسایل و تجهیزات مدام در حال پیشرفت و جدید شدن هستند. امروزه مدل‌های جدید و زیبایی از کابینت در بازار وجود دارد که می‌تواند هر سلیقه‌ای را جوابگو باشد. بیشتر افراد به دنبال پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران هستند. زیرا این کابینت‌ها از نمونه سبک‌های پرفروش و پرطرف‌دار هستند که زیر مجموعه کابینت‌های کلاسیک محسوب می‌شوند.

ویژگی‌های کابینت ممبران

آشپزخانه‌هایی که دارای کابینت‌هایی از جنس ممبران هستند و به دلیل ویژگی‌ها و خصوصیاتی که دارند موردتوجه قرار می‌گیرند و افراد زیادی طرف‌دار این سبک از کابینت‌ها هستند. کابینت‌های ممبران دارای ویژگی‌های خاصی است. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کابینت‌های ممبران دارای روکش پی‌وی‌سی و ضد آب است و این به معنی این نیست که کابینت در مقابل آب و رطوبت خراب نمی‌شود. این کابینت‌ها در مقابل نقطه‌ضعف کابینت‌های چوبی که آب و رطوبت است، قرار دارند. برای آشپزخانه‌های سبک کلاسیک از دو نوع متریال استفاده می‌کنند. ممبران و چوب، ممبران کمی از لحاظ ظاهری شبیه چوب است که برای سبک کلاسیک گزینه خوبی است.
  • روی کابینت‌های ممبران حکاکی‌های با کیفیتی وجود دارد. این حکاکی‌ها دارای جزئیات بی‌نظیری روی کابینت ممبران هستند. نقطه قوت این کابینت‌ها میزان استحکام آن است که باعث شده از پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران باشد و دارای طول عمر بالایی است.
  • در کل کابینت‌های کلاسیک دارای قیمت بالایی هستند کابینت‌های ممبران دارای قیمت مناسبی هستند.
  • در مورد ظاهر و جذابیت کابینت کلاسیک و یا نئوکلاسیک درجه یک بوده و یک کابینت شیک و لوکس به شمار می‌رود.

آشنایی با کابینت‌های پولیشی

انتخاب رنگ کابینت

برای انتخاب رنگ کابینت‌های آشپزخانه باید زمان و دقت لازم را قرارداد. زیرا رنگ کابینت در روحیه افراد خانه به‌اندازه روشنایی و نور و شیک‌بودن محیط بسیار تاثیر گذار است. کابینت‌ها بیشترین فضا را در آشپزخانه‌ها اشغال می‌کنند و بیشتر از رنگ دیوار به چشم می‌آیند. برای انتخاب پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران باید به نکاتی توجه کرد. این نکات عبارت‌اند از:

دکوراسیون کل منزل

رنگ دیگر وسایل خانه و حتی سبک دکوراسیون در انتخاب رنگ کابینت موثر است. زیرا باید با کل وسایل خانه همخوانی داشته باشد. آشپزخانه‌های امروزی به شکل باز طراحی می‌شوند و بیشتر کابینت‌ها در دید هستند و اگر با خانه هماهنگ نباشند زیبایی کل منزل زیر سوال می‌رود.

میزان نور محیط آشپزخانه

بعضی از خانه‌ها دارای پنجره‌های بزرگ و نور طبیعی هستند و یا برعکس نور طبیعی ندارند و کم‌نور و تاریک هستند. انتخاب رنگ روشن برای کابینت آشپزخانه‌ها را بزرگ جلوه می‌دهد و مناسب آشپزخانه‌های کم‌نور است.

بهترین رنگ کابینت ممبران

بهترین رنگ کاملا نسبی بوده و انتخاب آن طبق  متراژ آشپزخانه و سبک و رنگ دیگر المان‌ها و سلیقه افراد را می‌طلبد تا بتوان بهترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه تعیین کرد. پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران شامل رنگ‌های زیر است. این رنگ‌ها عبارت‌اند از:

کابینت ممبران سفید

از بهترین، کاربردی‌ترین و پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران رنگ سفید است که فضا را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و محدودیتی برای استفاده در آشپزخانه‌ها ندارد. این رنگ دارای انعکاس نور زیادی است و در کابینت‌های ممبران بیشتر استفاده می‌شود و حتی به‌راحتی با رنگ‌های دیگر ست می‌شود. سفیدرنگ پاکی و آرامش و دوری از استرس است و حس پاکی و تمیزی را القا می‌کند.

کابینت ممبران سفید طلایی

این رنگ از جمله رنگ‌های کابینت‌های مجلل و منحصربه‌فرد است که در کابینت‌های ممبران استفاده زیادی دارد و در بیشتر قسمت‌های حکاکی و ابزار خورده و حتی دستگیره‌های کابینت از رنگ طلایی استفاده می‌شود. رنگ طلایی نشان از زیبایی و تجمل است که البته به‌تنهایی کاربرد ندارد. زیرا به‌مرورزمان خسته‌کننده می‌شود و اگر درست و به‌اندازه استفاده شود تاثیر بسیار زیادی روی محیط می‌گذارد.

کابینت ممبران سفید صدفی

این رنگ از پرطرف‌دارترین و پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران است. رنگ سفید حالتی سردی دارد و افرادی که دوستدار رنگ سفید هستند ولی نمی‌خواهند فضایی سرد و بی‌روح داشته باشند می‌توانند از رنگ سفید صدفی استفاده کنند. انتخاب این رنگ برای کابینت کلاسیک می‌تواند یک محیط رمانتیک ایجاد کند و فضای آشپزخانه را به سبک فرانسوی تزیین کند.

کلام پایانی

زیبایی و منحصربه‌فرد بودن کابینت‌های ممبران وکیوم بر همگان مشخص است. اما تمام کابینت‌هایی که با این نام عرضه می‌شوند این کیفیت و زیبایی را تضمین نمی‌کنند. زیرا نحوه ساخت و رعایت استاندارد در کیفیت آن موثر است پرفروش‌ترین رنگ کابینت ممبران امروز بسیار پرطرف‌دار است.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button