مشاوره و ساخت کابینت ممبران وکیوم

مشاوره و ساخت کابینت ممبران وکیوم منطقه یک تهران

کابینت ممبران وکیوم

یکی از پرطرف‌دارترین و زیباترین کابینت‌هایی که در این چند سال اخیر موردتوجه بیشتر افراد و کارفرمایان قرار گرفته است، کابینت ممبران وکیوم است. این کابینت‌ها دارای زیبایی و ویژگی‌های بسیار کاربردی هستند و تمام زیبایی این کابینت‌ها به دلیل وجود حکاکی‌هایی است که روی آن انجام شده است. این کابینت‌های زیبا با نقش‌ونگارهایی که دارند، بهترین گزینه برای دکوراسیون آشپزخانه‌های کلاسیک محسوب می‌شوند. برای تهیه این نوع کابینت‌ها با تماس با شرکت‌های مشاوره و ساخت کابینت ممبران وکیوم منطقه یک تهران می‌توانید با کاربردهای این کابینت‌ها هم بیشتر آشنا شوید.

این کابینت‌ها نسبت به کارایی‌هایی که دارند به‌عنوان یک دکوراتیو هم محسوب می‌شوند. امروزه این کابینت‌ها به‌صورت مدرن و کلاسیک طراحی می‌شوند که نسبت به دیگر کابینت‌ها بسیار جذاب و شکیل است.

کابینت ممبران چیست؟

این نوع کابینت‌ها از ام‌دی‌اف و انواع روکش‌ها ساخته می‌شوند. روکش‌های موردنظر را با یک تکنولوژی به نام وکیوم به کابینت‌ها می‌چسبانند.

کابینت وکیوم چیست؟

نوعی کابینت از جنس ام‌دی‌اف است که از گروه کابینت ممبران است. گفته شد که وکیوم نام یک تکنولوژی برای چسباندن روکش به ام‌دی‌اف محسوب می‌شود. پس کابینت‌هایی که به این روش تولید می‌شوند را وکیوم هم می‌نامند.

تفاوت بین ممبران و وکیوم چیست؟

با توضیحاتی که در مورد آنها داده شد، این کابینت‌ها چه فرقی با هم ندارند و یکی هستند. گفته شد که کابینت ممبران با تکنولوژی وکیوم ساخته می‌شود و وکیوم هم تکنولوژی ساخت کابینت‌ها است. کابینت‌های ممبران دارای قیمت‌های مختلفی در بازار هستند. در این مقاله علت اصلی تفاوت قیمت کابینت ممبران را بیان می‌کنیم.

تفاوت بین ممبران و وکیوم چیست

علت اصلی تفاوت کابینت ممبران

گفتیم که کابینت‌های ممبران باقیمت‌های مختلفی در بازار وجود دارند. علت اصلی تفاوت قیمت این کابینت‌ها مربوط به نوع جنس ام‌دی‌اف، نوع طرح، زمان و هزینه‌ای است که برای ساخت و تولید آن به کار می‌رود، است. پس از عوامل تفاوت شامل موارد زیر است:

  • جنس ام‌دی‌اف مورداستفاده خارجی است یا ایرانی
  • جنس روکش‌ها روی ام‌دی‌اف به کار می‌رود خارجی است یا ایرانی
  • میزان و نوع حکاکی در دو نوع پی‌وی‌سی و چوبی
  • نوع طرح سی‌ان‌سی کار شده روی درب کابینت‌ها
  • تعداد سرستون‌ها و گل‌های دکوراتیو به‌کاررفته در کابینت ممبران
  • نوع یراق‌آلات مورداستفاده در ساخت کابینت
  • داشتن زیر چراغی آماده یا سفارشی، تاج
  • تجربه کابینت‌ساز و میزان مهارت او

ساخت کابینت ممبران وکیوم در تهران

اگر صاحب‌خانه شده‌اید یا قصد تغییر دکوراسیون خانه را دارید، یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین در مورد کابینت‌های آشپزخانه هستند. برای این کار می‌توانید به دنبال یک کابینت‌ساز حرفه‌ای باشید، می‌توانید با مشاوره و ساخت کابینت ممبران وکیوم منطقه یک تهران در مورد ساخت و اجرای کابینت‌های خود مشورت کنید.

این کابینت‌سازان ماهر از فضای کل آشپزخانه یک پلان برمی‌دارند که تمامی قسمت‌های بین اجاق‌گاز و سینک و حتی قرارگرفتن پنجره‌ها مشخص می‌شود. بعد نوع کابینت و رنگ موردنظر توسط مشتری انتخاب می‌شود. سپس مدیر اجرا با کامپیوتر نقشه سه‌بعدی طراحی را آماده کرده و به فرد نشان می‌دهد و بعد از تایید، مرحله ساخت آغاز می‌شود که توسط کارشناسان تولید و طبق استانداردهای فنی اندازه‌گیری شده است.

مرحله ساخت و تولید کابینت ممبران در دو سبک کلاسیک و مدرن

ساخت این کابینت‌ها در فضاهای بزرگ بیشتر جلوه و کاربرد دارد. زیرا از ستون و سرستون حکاکی شده توسط سی‌ان‌سی روی آنها استفاده می‌شود. کابینت‌های کلاسیک را می‌توان از چوب، یا روکش‌های چوب، کابینت ممبران و پولیشی اجرا کرد. یک کابینت‌ساز حرفه‌ای زمان تحویل را به مشتری اعلام می‌کند. کابینت مدرن برعکس کابینت‌های کلاسیک ستون و سرستون و تاج و حتی حکاکی هم ندارد و دستگیره‌های آن مخفی هستند.

می‌توان از نوع برجسته و فوق برجسته، هایگلاس مات و براق و… اجرا کرد. پس با مشاوره ساخت کابینت ممبران وکیوم در منطقه ۱ تهران از بهترین نمونه‌های این کابینت‌ها می‌توانید، بهره‌مند شوید. یکی از بهترین شرکت‌های مشاوره و ساخت کابینت دکوراسیون زنبق یکی از بهترین دکوراسیون‌های داخلی در تهران است  که می‌تواند ایده‌ها و خدمات عالی را به شما ارائه دهد.

سخن پایانی

اگر مایل به تعویض و یا نصب کابینت از هر نوعی هستید، نیاز به  مشاوره و ساخت کابینت ممبران وکیوم منطقه یک تهران را دارید و طراحی زیبا و مد روز می‌خواهید، به دکوراسیون برتر زنبق مراجعه کنید. این مجموعه دارای افراد متخصص و ماهر در هر زمینه از دکوراسیون‌های داخلی هستند. می‌توانید ایده‌های جدید و به روزی را از این مجموعه درخواست کنید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button