مشاوره و اجرای پارکت لمینت در غرب تهران

مشاوره و اجرای پارکت لمینت در غرب تهران

دکوراسیون زیبا با پارکت لمینت‌ها

داشتن یک دکوراسیون مناسب و شیک که باعث ایجاد آرامش در افراد می‌شود، بسیار مهم است. نصب پارکت لمینت، کاغذ دیواری و … به‌صورت کاملا حرفه‌ای و استاندارد که باسلیقه مشتریان هم هماهنگ باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است. پس برای نصب این کف‌پوش‌ها در تهران می‌توانید با مشاوره و اجرای پارکت لمینت در غرب تهران هماهنگ کرده و نصب این کف‌پوش‌ها را به دست افراد متخصص و باتجربه بسپارید.

این مشاورین محترم می‌توانند در خرید پارکت لمینت مناسب به افراد مشاوره داده که بعد از خرید جنس باکیفیت، نصب و اجرای آن را هم به تیم باتجربه در غرب تهران ارائه دهند. زیرا اگر بهترین برند پارکت لمینت را تهیه کنید؛ ولی نصاب غیرحرفه‌ای آن را درست نصب نکند، عمر متریال‌های استفاده شده بسیار کمتر می‌شود

نکات مهم برای اجرای درست و اصولی پارکت

پس گفته شد که خرید جنس باکیفیت نکته‌ای است که باید حتما به آن توجه کرد؛ ولی مهم‌تر از آن اجرا و نصب این پارکت‌ها است که اگر به دست افراد باتجربه که مهارت کافی دارند، نصب نشود زیاد دوام نمی‌آورند و دچار مشکل می‌شوند. اولین نکته‌ای که باید در اجرای پارکت لمینت به آن توجه کرد، خاصیت انقباض و انبساطی است که چوب‌ها دارند. باید لمینت‌ها را حدود 48 ساعت قبل از این که نصب شوند در محیط قرار داد تا هم‌دمای محیط شود.

 نکته بعدی دیگر که بهتر است به آن توجه کنید، کلیک‌های پارکت است که باید پارافین زده شوند تا از نفوذ آب جلوگیری کرده و طول عمر آن را بیشتر کند. البته در بازار کلیک‌های پارافین خورده هم وجود دارد که دیگر نیاز به انجام دوباره آن نمی‌شوید. قسمت اصلی لمینت‌ها از چوب فشرده تشکیل شده که اگر در محیط نصب رطوبت باشد، در طول عمر این کف‌پوش موثر است. پس قبل از اجرای پارکت لمینت در غرب تهران رطوبت محل را مدنظر قرار دهید. بعد از آن حتما دقت شود که کف موردنظر صاف باشد که اگر نبود باید این مشکل را رفع کرد.

ابزار و وسایل مناسب برای نصب و اجرای پارکت لمینت

ابزار و وسایل مناسب برای نصب و اجرای پارکت لمینت

بعد از انتخاب بهترین نوع پارکت لمینت نوبت به اجرای آن می‌رسد که گفته شد باید توسط نصاب و افراد ماهر و باتجربه انجام شود. برای اجرای پارکت لمینت در غرب تهران نیاز به ابزار و وسایل استانداردی است که بتوان این کار را به‌صورت اصولی انجام داد. این ابزار و تجهیزات لازم شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کف‌ساب بتنی و کف‌ساب لمینت
  • رطوبت‌سنج‌های دیجیتالی
  • اره دستی یا چاقوی تیز تیغه دار یا حتی کاتر
  • رنده‌های برقی مخصوص
  • گیره نصب پارکت و متر
  • کاردک‌های چوبی و چکش
  • مداد برای علامت‌گذاری برش‌ها

قبل از نصب و اجرای این کف‌پوش‌ها باید رطوبت مکان نصب را بدانید که با رطوبت‌سنج یک ابزار ضروری است انجام دهید. رطوبت باید 12 درصد باشد که اگر بیشتر از این مقدار بود حتما تا سطح استاندارد باید آن را کم کرد. حتی در واحدهای تازه ساخته شده که کف سیمان‌کاری شده‌اند، هم نمی‌توان پارکت لمینت نصب کرد. باید صبر کنید تا کاملا به‌صورت عمقی خشک شود.

هزینه‌های نصب پارکت لمینت

برای این که یک مکان و فضایی را از کف‌پوش‌های پارکت لمینت اجرا کرد، باید هزینه آن را بدانید. لازم به ذکر است که هزینه آن بستگی به متراژ محیط موردنظر دارد. قیمت نصب این کف‌پوش هم مسئله مهمی است که شاید هر نصاب قیمت متفاوتی را به افراد ارائه دهند. البته قیمت نصب این کف‌پوش‌ها اگر توسط یک نصاب حرفه‌ای پارکت لمینت انجام شود باکیفیت کار و حرفه‌ای یا آماتور بودن ارتباط دارد. به‌هرحال با همه این توضیحات معمولا یک رنج قیمت مشخصی برای نصب وجود دارد.

هزینه نصب این کف‌پوش‌ها به روش مترمربع محاسبه می‌شود و به دلیل کیفیت‌هایی که در نصب آن است قیمت‌ها متفاوت می‌شود. پس برای اجرای پارکت لمینت در غرب تهران زیاد به اجرت کم‌وزیاد توجه نکنید و کار را به دست افراد ماهر بسپارید. در صورت عدم نصب درست هر بار که روی آن راه می‌روید از نصب غیراصولی آن پشیمان و ناراحت نشوید.

سخن پایانی

دکوراسیون زنبق یکی از برترین دکوراسیون‌های داخلی در غرب تهران است. این مجموعه بهترین ایده‌ها و طراحی‌ها را به‌صورت اختصاصی برای فضای افراد انجام می‌دهد که از این لحاظ با همکاران خود متفاوت است. برای اجرای پارکت لمینت مناسب نیز می‌توانید از کارشناسان زنبق کمک بگیرید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button