مشاوره اجرای کاغذدیواری قابل شستشو

مشاوره اجرای کاغذدیواری قابل شستشو

اجرای کاغذدیواری

هر فردی در مورد زیبایی و معنی و مفهوم آن توصیف خاصی دارد. باتوجه‌به افزایش جمعیت و پیشرفت جامعه که بیشتر به‌سوی تنوع و جذابیت‌های مختلف می‌رود تغییر دید و فرهنگ جامعه هم دچار تغییروتحول می‌شود. برخی از افراد که هنوز به گذشته‌ها علاقه‌مند هستند و دوست دارند حس نوستالژیک آن دوران را در محل زندگی خود یادآوری کنند. سعی می‌کنند راهکارهایی را برای برآورده‌کردن این حس و ایجاد احساس راحتی و آرامش را در محیط‌های زندگی خود ایجاد کنند. به همین دلیل به سمت‌وسوی استفاده از کاغذدیواری‌های متنوع می‌روند. با تنوع این کالا و اجرای کاغذدیواری قابل شستشو بیشتر افراد از این محصول پر تنوع استفاده می‌کنند.

از کجا تشخیص دهیم کاغذدیواری قابل شستشو است؟

این کالای شگفت‌انگیز و پر از طرح و نقش‌های زیبا هر کدام دارای ویژگی‌های خاصی است. یکی از این ویژگی‌های مهم قابل شستشو بودن است که موجب شده کاغذدیواری‌هایی که این ویژگی را دارند، بسیار طرف‌دار پیدا کرده و پرفروش باشند. برای اینکه مطمئن شوید کاغذدیواری انتخابی شما قابل شستشو است، باید لیبلی که روی رول‌های کاغذدیواری است را بررسی کنید.

لیبل روی کاغذدیواری نشانه چیست؟

روی هر رول کاغذ دیواری‌های مختلف لیبلی چسبانده شده که ویژگی آن را بیان می‌کند. اگر روی این لیبل یک خط‌ونشان‌های موج‌دار وجود داشته باشد، یعنی می‌توان با وسیله‌ای به نام اسفنج خشک به‌راحتی و آرامی این کاغذدیواری‌ها را تمیز کرد. البته این نوع کاغذدیواری‌ها مناسب مکان‌های رطوبت دار نیستند. اگر روی لیبل رول‌های کاغذدیواری دو خط موج‌دار وجود داشته باشد نشان می‌دهد که این کاغذدیواری در برابر آب مقاومت کم و متوسطی دارد. یعنی می‌توان با یک دستمال یا حتی اسفنج مرطوب ویک ماده پاک‌کننده ملایم این کالا را به‌راحتی و آرامی تمیز کرد.

اگر روی لیبل رول کاغذها سه خط موج‌دار دیده شود. یعنی این کاغذدیواری قابل شستشو بوده و مقاومت زیادی در برابر آب دارد که می‌توان با اجرای کاغذدیواری قابل شستشو در مکان‌های رطوبت دار هم بهره برد. البته در روی بعضی از لیبل‌ها نشانه فرچه روی یک خط موج‌دار هم وجود دارد که نشان می‌دهد، می‌توان با یک ماده پاک‌کننده ملایم و فرچه این کاغذدیواری را تمیز کرد.

لیبل روی کاغذدیواری

امتیازات و ویژگی کاغذدیواری قابل شستشو نسبت به دیگر مدل‌ها

کاغذدیواری‌ها دارای مدل، طرح، رنگ و ویژگی‌های مخصوص هستند که موجب تمایز آنها نسبت به همدیگر می‌شود. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • قابل شستشو بودن
  • مقاومت در برابر آتش
  • دوام و طول عمر زیاد
  • دارای طرح‌های زیبا و حرفه‌ای و متنوع
  • راحتی نظافت کاغذدیواری
  • مناسب استفاده در بیشتر محیط‌ها
  • قابلیت پنهان‌کردن نقص و عیب‌های موجود در دیوار

چه ویژگی موجب شده کاغذدیواری قابل شستشو باشد؟

با تنوع کاغذدیواری‌های موجود و خصوصیاتی که دارند می‌توان آن‌ها را با هم متمایز کرد. می‌خواهیم بدانیم چرا به این کاغذدیواری‌ها قابل شستشو گفته می‌شود. کاغذدیواری‌ها دارای جنسی از pvc ، وینیل و فایبرگلاس هستند. یعنی روی کاغذدیواری معمولی لایه بسیار نازک شیشه‌ای یا پلاستیکی کشیده شده و به همین دلیل موجب شده که بتوان این کاغذدیواری‌ها را شستشو داد طوری که آب به درون بافت نفوذ نکند.

مولکول‌های موجود در این روکش‌ها به‌گونه‌ای هستند که آب از آنها عبور نمی‌کند و سطح روی کاغذ را می‌توان با آب و مواد شوینده تمیز کرد. این روکش روی کاغذدیواری‌ها قابل‌مشاهده  و لمس نیستند و می‌توان تزییناتی مانند نگین، پارچه‌های نقش‌دار برجسته و دیگر تزیینات روی این کاغذها استفاده کرد.

اگر از اجرای کاغذدیواری قابل شستشو در منازل خود استفاده کرده‌اید، باید آگاه باشید که این کاغذدیواری‌ها ضد آب و در برابر آتش هم مقاومت زیادی دارند که از امتیازات مهم این کاغذدیواری‌ها به شمار می‌رود. این نوع کاغذدیواری به دلیل کیفیت و جنس مقاومی که دارند به‌سادگی پاره و خراش بر نمی‌دارند.

کلام پایانی

از دیواری قابل شستشو دارای رویه‌ای از جنس وینیل است که دارای پوشش ضد آب است که اندازه مقاومت و استحکام در برابر آب آن تفاوت دارد. زیرا دارای درجه‌بندی بوده و به چند دسته تقسیم می‌شود. برای اجرای کاغذدیواری قابل شستشو از دکوراسیون زنبق مشاوره و کمک بگیرید تا بهترین اجرای کاغذدیواری قابل‌شست‌وشو نصیب شما شود.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button