مزایای استفاده از یراق الات بلوم و فانتونی

مزایای استفاده از یراق الات بلوم و فانتونی

یراق‌آلات بلوم و فانتومی

بخش بزرگی از یراق‌آلات کابینت‌های ما از کشورهای دیگر وارد می‌شود؛ چرا که ایران دستگاه‌ها و تکنولوژی لازم برای ساخت این یراق‌آلات را ندارد. پس سعی می‌کند از برندهای معروف بهترین یراق‌آلات را وارد کند که در این مقاله مزایای استفاده از یراق‌آلات را برای شما بیان می‌کنیم. برندهای معروف عبارت‌اند از:

یراق‌آلات کابینت بلوم

بلوم شرکتی متعلق به کشور اتریش است و فعالیت این شرکت در مورد یراق‌آلات صورت می‌گیرد. در بیشتر کشورهای دنیا هم نمایندگی دارد. ایران هم نمایندگی بلوم را دارد و محصولات شرکت بلوم از لحاظ کیفیت و مرغوب بودن بسیار مشهور است. یراق‌آلاتی که از این شرکت تهیه می‌شود، بسیار گران ولی باکیفیت بالایی است. هدف این شرکت رضایت درازمدت کاربران آشپزخانه است. مزایای استفاده از یراق‌آلات بلوم به‌خاطر کیفیت بالا، تنوع محصولات و مونتاژ آسان این محصولات است.

یراق کابینت فانتومی

فانتومی هم از شرکت‌های معروف ساخت یراق‌آلات کابینت است و از شرکت‌های معروف که متعلق به کشور ایتالیا است. این شرکت هم مانند شرکت بلوم محصولات عالی با تنوع بالا و باکیفیت برخوردار است. برند فانتومی نسبت به بلوم محصولات ارزان‌تر و منحصربه‌فردی دارد و قادر به تولید بیشتر محصولات چوبی نیز هست. ابتدا طرح‌های اولیه را آزمایش کرده بعد به تولید انبوه می‌رساند.

یراق‌آلات کابینت A.M.A

شرکت معروف A.M.A هم یکی از تولیدکنندگان و هم واردکننده یراق‌آلات ایرانی است که محصولات این شرکت هم از لحاظ کیفیت در سطح خوبی قرار دارد و از لحاظ زیبایی و تنوع مشتریان خود را راضی نگه می‌دارد. محصولات این شرکت نسبت به دو برند ذکر شده از نظر قیمت بهتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

یراق‌آلات کابینت یعنی چه؟

یراق‌آلات کابینت بیشتر از قطعه‌های فلزی هستند که آبکاری شده و به‌منظور ساخت و تکمیل کابینت، اتصاع، کمد و … استفاده می‌شوند. این یراق‌آلات قطعاتی مانند: ریل، جک، دستگیره، لولا و … هستند. اگر کابینت‌ها را به دو بخش تقسیم کنید، یک بخش بدنه و بخش دیگر را یراق‌آلات تشکیل می‌دهد. زمانی که این یراق‌آلات زیبا هم باشند، بیشتر به اهمیت آن توجه می‌شود. در زیبایی و ظاهر کابینت‌ها هم تاثیر گذار است. پس اگر بخواهید کابینت‌هایی باکیفیت و زیبایی داشته باشید، مزایای استفاده از یراق‌آلات باکیفیت و برندهای خوب از اهمیت زیادی برخوردار می‌شود.

اکسسوری ها و یراق الات بلوم و فانتونی

انواع یراق‌آلات کابینت

امروزه کابینت در آشپزخانه بسیار اهمیت دارد و از لحاظ زیبایی و دکوراسیون خانه هم بسیار مهم قلمداد شده است. افراد مثل قدیم فقط به‌منظور پخت‌وپز به این مکان نمی‌روند. به‌خاطر اهمیت این موضوع کابینت‌ها و یراق‌آلاتی که در آن مورداستفاده قرار می‌گیرد هم باید زیبا وهم از لحاظ کیفیت و دوام بسیار مقاوم باشند تا ماندگاری بیشتری داشته باشند. استفاده از برندهای باکیفیت یراق‌آلات از اهمیت بالایی برخوردار است. یراق‌آلات کابینت عبارت‌اند از:

دستگیره

یراق‌آلات مهمی در کابینت وجود دارد که کیفیت و زیبایی آن روی کیفیت کلی کابینت تاثیر دارد. دستگیره می‌تواند از جنس سرامیکی، فلزی، چوبی ساخته شود و انتخاب آن هم کاملا به بودجه و سلیقه افراد بستگی دارد. طبق سبک دکوراسیون آشپزخانه می‌توان هر مدلی را انتخاب کرد که البته امروزه کابینت‌های بدون دستگیره ساخته شده که دیگر نیازی به یراق‌آلات دستگیره ندارند.

لولای کابینت

یک قطعه مکانیکی که در و بدنه کابینت را کنار هم نگاه‌داشته و به هم وصل می‌کند و موجب حرکت و چرخش در می‌شود. برای وصل کردن لولا به کابینت از پیچ استفاده می‌شود و به‌خاطر استفاده بیش از حد از این لولاها باید حتما از قیمت و جنس‌های معتبر استفاده شود.

ریل‌ها

برای ساخت و حرکت راحت کشوهای کابینت استفاده می‌شود و یکی از مسئله‌های مهم برای داشتن کیفیت کابینت، روانی و حرکت راحت این کشو ها است که باز هم به کیفیت و مرغوبیت ریل‌ها بستگی دارد.

پایه کابینت

این قطعه از یراق‌آلات بیرونی کابینت است و به‌خاطر شستشوی راحت آشپزخانه‌ها و این که کابینت در ارتفاع بالاتر قرار بگیرد، استفاده می‌شود. پایه‌ها باید دارای مقاومت و استحکام بالایی باشند و جنس محکم که معمولا از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند تا بتوانند وزن کابینت را هم تحمل کنند.

جک در کابینت

این جک‌ها معمولا از جنس پلاستیکی، برنجی و فولادی ساخته می‌شوند. البته جنس ضدزنگ آن از همه نوع بهتر است. جک در کابینت عمودی که در بالای سینک ظرف‌شویی است، استفاده می‌شود تا در کابینت را باز نگه دارد.

سخن پایانی

دکوراسیون زنبق – برترین نوع دکوراسیون داخلی را از طراحی، تولید و اجرا را در اختیار مشتریان زنبق قرار می‌دهد و با بهترین ایده‌ها در خدمت رضایت مشتریان است.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button