مجری سقف کناف پذیرایی مدل جدید

مجری سقف کناف پذیرایی مدل جدید

اجرای کناف در سقف پذیرایی نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد؛ زیرا پذیرایی اولین جایی است که در بدو ورود به منزل دیده می‌شود. تزیین سقف پذیرایی با کناف، باکس نور مخفی و لوستر تأثیر زیادی در جذابیت و جلوه ظاهری خانه دارد. در ادامه مقاله مجری سقف کناف پذیرایی مدل جدید، قصد داریم انواع مدل‌های جدید کناف سقف پذیرایی را خدمتتان معرفی نماییم.

انواع کناف پذیرایی

از نظر طراحان داخلی، سقف مهم‌ترین و تأثیرگذارترین عنصر در دکوراسیون داخلی می‌باشد. کناف سقف در پذیرایی باتوجه ‌به شکل سقف و نوع دکوراسیون داخلی منزل طراحی و اجرا می‌گردد و شامل انواع مختلفی مانند مدرن، کلاسیک، فانتزی، مینیمال و… می‌باشد.

کناف سقفی به دودسته کناف ساده و کناف با اشکال منحنی تقسیم‌بندی می‌شود. در کناف ساده نیازی به برش باکس‌های کنافی نیست و آنها متناسب با طرح موردنظر در کنار هم قرار می‌گیرند. کناف ساده بیشتر در سالن‌های پذیرایی که دارای دکوراسیون کلاسیک  هستند استفاده می‌شود.

اما در کناف‌های منحنی دار، پانل‌های گچی برش می‌خورند و متناسب با طراح قبلی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، این نوع کناف اغلب برای دکوراسیون داخلی به سبک مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع مدل‌های سقف کناف پذیرایی

 از جدیدترین مدل‌های کناف که در سالن‌های پذیرایی از آن استفاده می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

طرح وسط سقف کناف پذیرایی

با توجه به اینکه بخش میانی سقف پذیرایی بسیار جلب‌توجه می‌نماید؛ بنابراین در دکوراسیون داخلی، طراحان به شیوه‌های مختلف قسمت وسط سقف را دیزاین می‌نمایند. برای لوکس‌تر نشان‌دادن پذیرایی بهتر است از طرح‌های ترکیبی در بخش میانی استفاده نمود. مثلاً می‌توان از ترکیب دو پانل دایره‌ای‌شکل بزرگ و کوچک که هم مرکز باشند استفاده کرد و فضای میانی آنها را با نورهای رنگی مخفی نورپردازی نمود.

کناف سقف پذیرایی گوشه‌دار

طراحان دکوراسیون داخلی اغلب از کناف‌های مربع و مستطیل در سبک‌های مدرن و نئوکلاسیک استفاده می‌کنند. معمولاً برای بزرگ‌تر نشان دادن پذیرایی، سقف آن را با کناف مستطیل‌شکل به همراه نورپردازی دیزاین می‌کنند. البته ترکیبی از طرح‌های مربعی و مستطیلی در کنار هم نیز می‌تواند اثری فوق‌العاده زیبا و شیک ایجاد نماید. مثلاً برای ایجاد جذابیت بیشتر می توان در قسمت میانی سقف پذیرایی از کناف مربعی و در حاشیه‌ها از باکس‌های مستطیلی استفاده نمود. در ادامه مقاله مجری سقف کناف پذیرایی مدل جدید، به بررسی کناف گرد می‌پردازیم.

کناف سقف پذیرایی دایره‌ای (گرد)

استفاده از کناف گرد علاوه بر سقف پذیرایی، در اتاق‌خواب، لابی هتل‌ها و ساختمان‌ها نیز متداول است. کناف گرد از نظر رنگ و ابعاد متفاوت است و باتوجه‌به مساحت سقف می‌توان آن را به‌صورت نیم‌دایره و یا گرد اجرا نمود. این کناف‌های دایره‌ای‌شکل را می‌توان به شکل ساده، ترکیبی و یا تودرتو در سقف پذیرایی به کار برد. مثلا اگر سالن پذیرایی به سبک کلاسیک دیزاین شده و ارتفاع سقف متوسط و یا بلند می‌باشد، بهتر است کناف سقف پذیرایی را گرد انتخاب کنید. در کناف سقف پذیرایی جدید، رنگ‌آمیزی و نورپردازی را فراموش نکنید.

کناف سقف پذیرایی طرح‌دار

انتخاب کناف‌های طرح‌دار که بیشتر در سالن‌های پذیرایی بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، به سلیقه و نوع دکوراسیون داخلی بستگی دارد. طراحی این نوع کناف بسیار پیچیده و زمان بر است و از نظر هزینه نیز کمی بالا می‌باشد. از انواع کناف طرح‌دار می‌توان به طرح‌های گل، موج، ستاره و… اشاره نمود.

<yoastmark class=

کناف سقف پذیرایی چندسطحی

کناف چندسطحی یکی از بهترین نوع کناف برای تزیین سقف‌های بلند می‌باشد. این نوع کناف باعث ایجاد عمق و بعد در سقف پذیرایی می‌شود. این کناف‌ها که در ارتفاعات مختلف نصب می‌شوند با استفاده از نورپردازی باعث مجلل و لوکس‌تر نشان داده شدن، فضای پذیرایی می‌گردند.

مجری سقف کناف پذیرایی مدل جدید

تا این جای مقاله سعی کردیم شما را با انواع سقف کناف مورد استفاده در پذیرایی آشنا کرده و مزیت‌های استفاده از کناف را در زیبایی دکوراسیون داخلی بیان کنیم. حالا نوبت آن رسیده تا بهترین مجری سقف کناف پذیرایی مدل جدید را به شما معرفی کنیم.

همان‌طور که می‌دانید اجرای اصولی و درست سقف کناف در پذیرایی نیاز به مهارت و تجربه دارد. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب شرکت مجری، نمونه کارهای آنها را در حوزه طراحی و اجرای کناف مشاهده نمایید. مجموعه دکوراسیون داخلی زنبق یکی از موفق‌ترین شرکت‌هایی است که می‌تواند بهترین ایده را به‌صورت تخصصی برای فضای مدنظر شما طراحی و اجرا نماید. این شرکت با بهره‌گیری از طراحان برتر و معماران خوش‌ذوق و حرفه‌ای می‌تواند، زیباترین طرح‌ها را با بهترین متریال‌های موجود در کمترین زمان ممکن اجرا نماید.

Zahra Namavar

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button