طراح و مجری انواع کابینت‌های مدرن و روز دنیا

طراح و مجری انواع کابینت‌های مدرن و روز دنیا

انواع کابینت‌های جدید و مدرن

با وجود زندگی‌های مدرن امروز کابینت‌هایی به سبک مدرن هم دارای محبوبیت زیادی شده است. زیرا این نوع کابینت‌ها از جمله کابینت‌های مقرون‌به‌صرفه نسبت به کابینت‌های کلاسیک به شمار می‌آیند. کابینت‌های مدرن دارای سبک‌ها و مدل‌های متنوع و مختلفی از نظر متریال و رنگ‌ها هستند و کابینت‌هایی مانند: فرامید، ملامینه، ام‌دی‌اف، دورنگ و هایگلاس از جمله کابینت‌های مدرن محسوب می‌شوند که مجری انواع کابینت‌های مدرن می‌تواند به‌روزترین کابینت‌ها را برای مشتریان خود طراحی و اجرا کند.

کابینت‌های مدرن چه نوع کابینت‌هایی هستند؟

امروزه کابینت‌ها دارای تنوع بسیار زیاد در سبک و مدل و رنگ هستند که با هر نوع متریالی که به‌دلخواه مشتری است، کابینت‌ها قابل‌اجرا هستند. کابینت‌های مدرن از متریال متنوعی مانند: ام‌دی‌اف براق و مات طراحی و اجرا شده که به‌صورت ساده و کاملا باظرافت اجرا می‌شوند. این نوع کابینت‌ها یکنواخت بوده و از سطح صاف برخوردار است و هیچ‌گونه منبت‌کاری، طرح‌های برجسته و … در آن دیده نمی‌شود. مجری انواع کابینت‌های مدرن می‌تواند در آشپزخانه‌های متنوع این کابینت‌های مدرن را اجرا کند.

زیرا از المان و ابزار شیک و ساده‌ای برخوردار هستند و می‌توانند یک گزینه و انتخابی مناسب برای دکوراسیون‌های مدرن باشند. این کابینت‌ها بیشتر با رنگ سفید بوده؛ زیرا موجب می‌شوند آشپزخانه بزرگ‌تر و دلبازتر به نظر بیاید و تمیزتر جلوه کند. متریال‌هایی مانند: لمینت، چوب، انواع فلزات و شیشه‌ها در زمان تولید این نوع کابینت‌های مدرن نقش مهمی دارند. از ویژگی‌های بسیار مهم این نوع کابینت‌ها تنوع رنگی بسیار بالای آنها است.

طراحی و اجرای کابینت مطابق با ژورنال‌های خارجی

انواع کابینت‌های مدرن جدید

با توجه به محبوبیتی که کابینت‌های مدرن امروزه به دست آورده‌اند، طراح و مجری انواع کابینت‌های مدرن می‌تواند با سبک‌های متنوع این نوع کابینت‌ها را اجرا کند. زیرا کابینت‌های مدرن از نقش و نگار و تاج و پاخور بهره‌ای نبرده و طراحی این نوع کابینت‌ها معمولا بدون دستگیره است. انواع کابینت‌های مدرن همانطور که گفته شد در چهار سبک یعنی فوق برجسته، ملامینه، هایگلاس و کابینت مدرن دو رنگ طراحی و اجرا می‌شوند که البته هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

کابینت‌های مدرن هایگلاس

این نوع کابینت‌ها به دلیل درخشندگی و براقیتی که دارند، مشهور هستند. از مغز ام‌دی‌اف و ورق‌های هایگلاس ساخته می‌شوند و به دلیل شفافیت و درخشان بودن بسیار موردتوجه خانم‌ها قرار گرفته و دارای روکش‌های مختلفی مانند اکریلیک، هایگلاس، پلی گلاس هستند.

کابینت فوق برجسته (فرامید)

این کابینت با مغز ام‌دی‌اف با روکش‌های مختلف و متنوع ساخته می‌شود. کابینت‌های مقرون به صرفه‌ای هستند و این نوع کابینت‌ها از برند ایتالیایی الهام گرفته می‌شود. طراح و مجری انواع کابینت‌های مدرن این نوع کابینت سبک مدرن را می‌تواند در دورنگ طراحی کند که زیبایی آشپزخانه‌ها را دوچندان کند.

کابینت مدرن دورنگ

این مدل کابینت را شاید در بیشتر آشپزخانه‌ها مشاهده کرده باشید که طراحی این مدل نسبت به کابینت‌های کلاسیک مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده و می‌تواند دکوراسیون داخلی را تغییری اساسی داده و آشپزخانه را با ابزار و المان‌های دیگر هماهنگ جلوه دهد. در این نوع کابینت‌های دورنگ یکی از رنگ‌های آن می‌تواند کرم استخوانی یا سفید باشد تا انعکاس نور در آشپزخانه بیشتر شود. رنگ دوم نسبت به هماهنگی وسایل و چیدمان خانه انتخاب می‌شود.

کابینت‌های مدرن ملامینه

یکی از روکش‌های بسیار سبک و پرکاربرد روکش MDF ملامینه هستند که نوعی ورق بوده که با مغز نئوپان و روکش نازکی از ملامینه پوشش داده شده است. این لایه موجب می‌شود کابینت ملامین ضد خش و آب شود. البته یکی از معایب این نوع کابینت‌ها حساس‌بودن به رطوبت است که در مکان‌هایی که در کنار آب نیست این کابینت‌ها اجرا می‌شود که دورتر از سینک ظرف‌شویی باشد.

البته ملامینه به اسم ام‌دی‌اف هم شناخته می‌شود که البته تفاوت‌های کمی با هم دارند. روکش ملامینه دارای برجستگی‌هایی است که قابل‌لمس بوده و نسبت به ام‌دی‌اف متفاوت است. طراح و مجری انواع کابینت‌های مدرن می‌تواند کابینت‌های ملامینه را هم در دورنگ طراحی و اجرا کند.

کلام پایانی

اگر با انواع مختلف سبک‌ها و نحوه اجرای کابینت‌های مدرن آشنا شدید و تمایل به اجرای آنها در آشپزخانه‌های خود هستید، می‌توانید با طراح و مجری انواع کابینت‌ها و دکور چوبی دکوراسیون زنبق تماس داشته و از خلاقیت و هنرمندی این طراحان بهره‌مند شوید که با بهترین متریال‌ها کابینت‌های مدرن زیبایی را به شما تحویل می‌دهند.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button