طراحی و اجرای کمد درب ریلی

طراحی و اجرای کمد درب ریلی

انواع متنوع کمدهای دیواری

از زمانی که کمدهای دیواری به زندگی بیشتر افراد راه پیدا کرده‌اند، نظم بخشیدن به وسایل و چیدمان آنها ساده‌تر شده است. کمد دیواری‌ها امروزه بسیار متنوع شده‌اند و هر کدام با طراحی‌های جدید فضاهای کمتری را در منازل به خود اختصاص می‌دهند. حتی می‌توانند وسایل متعدد و زیادی را در خود جای دهند. طراحی و اجرای کمد درب ریلی یکی از پرطرف‌دارترین کمدهای دیواری برای بیشتر فضاها است.

درب ریلی و اجرای کمد درب ریلی

کمدهای دیواری از جمله وسایل و ابزاری هستند که بسیار کاربردی و نیاز هر خانه به شمار می‌آیند. هر فردی طبق فضایی که در اختیار دارد، می‌تواند از انواع متنوع این کمدها برای دکوراسیون خود تهیه کند. با طراحی و اجرای کمد درب ریلی می‌توان اتاقی با فضای مرتب و زیبا داشت. زیرا امروزه فضاهای کمتری در خانه‌ها وجود دارد تا بتوان به‌راحتی وسایل خود را نظم بخشید و باید از وسایلی استفاده شود که جای کمتری را اشغال می‌کند.

این کمدهای درب ریلی بسیار جادار هستند و اکثر این کمدها در داخل خود رگال آویز لباس، طبقه، کشو و دیگر اکسسوری‌ها را دارا هستند. از مزیت‌های طراحی و اجرای کمد درب ریلی این است که زمان استفاده از آنها با باز و بسته‌شدن درب‌ها فضای اضافی اشغال نمی‌شود و همین موضوع موجب پرطرف‌دار شدن این نوع کمدهای دیواری است. این نوع کمد دیواری‌ها برای فضاهایی با سبک دکوراسیون مدرن به کار می‌رود و برای خانه‌هایی با متراژ کم انتخاب مناسبی است و دارای درب‌های متفاوت و متنوعی است.

ویژگی‌های درب‌های ریلی چیست؟

کمد دیواری‌های درب ریلی یکی از مدل‌های جدید کمدها به شمار می‌رود که بسیار محبوب است. زیرا به دلیل مقاومت و اشغال فضای کمتر مورد استقبال قرار گرفته است. از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی و اجرای کمد درب ریلی شامل موارد زیر است:

کمترین سروصدا

از جمله معایبی که بیشتر کمد دیواری‌هایی که درب ریلی ندارند، این است که به‌مرورزمان به هر دلیل دچار سروصدا می‌شوند و زمان باز کردن درب کمد صداهایی به گوش می‌رسد. این اتفاق در کمد درب ریلی شاید کم اتفاق بیفتد و به دلیل نیرویی است که به‌درستی در کل اجزا برای کارایی بهتر توزیع شده است تا درب هیچ‌گونه صدایی ایجاد نکند. البته باید هر چند ماه یک‌بار آن را روغن‌کاری کرد.

مقاومت و استحکام بالا و توزیع وزن

یکی دیگر از خصوصیات این کمد درب ریلی مقاومت و دوام آن به دلیل توزیع وزن مناسب روی کل اجزا است. از دیگر ویژگی‌های این کمد می‌توان به زیبایی خیره‌کننده آن اشاره کرد. برای تهیه این کمد‌های درب ریلی باید به مراکز معتبری مراجعه کرد.

 کمددیواری درب ریلی

زیبایی و مدرن بودن درب ریلی

طراحی و اجرای کمد در ریلی بسیار زیبا و مدرن است و به دلیل راحتی در باز و بسته‌شدن کارایی خوبی دارد و به جز در منازل می‌توان در دکورهای تجاری، اداری، آموزشی و… از آنها بهره‌مند شد. از این کمد دیواری‌ها در سبک‌های مدرن بیشتر استقبال می‌شود و برای سبک‌های داخلی کلاسیک مناسب نیست.

استفاده کمتر از متریال و هزینه مناسب اجرای کمد درب ریلی

این کمدهای درب ریلی به دلیل استحکام بالایی که دارند و کارایی خوب نیاز کمتری به تعمیر دارند و همین امر موجب شده نگهداری از این کمدها راحت‌تر و نیاز به هزینه کمتری داشته باشد. در زمان طراحی و اجرای این درب‌ها از یراق‌آلات و مواد کمتری استفاده می‌شود و موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود. پس اگر به دنبال طراحی و اجرای کمد درب ریلی هستید با ویژگی‌های مهم این کمدها آشنا شوید.

مزایای استفاده و اجرای کمد درب ریلی

کمد دیواری‌های ریلی یکی از سبک‌های مدرن و مناسب برای اتاق‌خواب‌های بزرگ و کوچک محسوب می‌شوند و به دلیل کمترین فضایی که در منازل اشغال می‌کنند بسیار محبوبیت دارند. از مزایای طراحی و اجرای کمد درب ریلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهترین انتخاب برای مکان‌های کوچک و مناسب
  • مقاومت بالای این کمدها
  • طراحی و ساخت با عرض کم درب کمدهای ریلی در هر اندازه
  • هزینه پایین برای نصب کمد ریلی
  • قابل سفارش سازی
  • بهترین انتخاب برای شرکت‌ها و اداره‌ها
  • دارابودن ضخامت درب کمد درب ریلی
  • استفاده چندگانه
  • اجرای ریل کمددیواری مخفی

کلام پایانی

طراحی و اجرای کمد درب ریلی دارای مزایای زیادی بوده و مقرون‌به‌صرفه و مناسب فضاهای کوچک در منازل و محل کار است. برای بهره‌مندی از اجرای مناسب در ریلی در مکان‌های خود به مجموعه دکوراسیون زنبق مراجعه کنید تا صاحب کمد دیواری‌هایی با قیمت‌های مناسب و متریال‌های باکیفیت باشید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button