شرکت تخصصی نوسازی منازل، بازسازی خانه و ساختمان

شرکت تخصصی نوسازی منازل، بازسازی خانه و ساختمان

اکثر ما بعد از اینکه مدتی در یک محیط زندگی می‌کنیم احساس خستگی و دل‌زدگی به سراغمان می‌آید و ترجیح می‌دهیم تغییراتی هرچند جزئی در آن فضا ایجاد نماییم. نوسازی و بازسازی منزل علاوه بر اینکه باعث می‌شود محیط اطرافمان را زیباتر و جذاب‌تر کنیم، باعث افزایش طول عمر ساختمان می‌گردد. برای تحقق این خواسته نیاز به یک شرکت تخصصی نوسازی منازل، بازسازی خانه و ساختمان دارید. این شرکت‌ها پس از بررسی ساختمان در زمینه تغییر دکوراسیون داخلی، نوسازی قسمت‌های فرسوده بنا و همچنین مشخص‌کردن میزان هزینه موردنیاز به شما کمک نمایند.

هدف از بازسازی و نوسازی ساختمان چیست؟

بهتر است بدانید که بازسازی بنا با نوسازی ساختمان با یکدیگر تفاوت دارند. بازسازی به معنای تغییر کاربری فضا می‌باشد با این کار ساختار و سبک فضا را کاملاً متحول می‌کنید. مثلاً ایجاد تغییرات در نمای بیرونی ساختمان نوعی بازسازی تلقی می‌شود. در واقع هدف شما از بازسازی مرمت ساختمان است. برای این کار نیاز به یک تیم معمار دارید تا بتوانند ضمن بررسی قسمت‌های فرسوده بنا، اقدام به ترمیم ساختمان کنید.

اما نوسازی مجموعه‌ای از اقداماتی است که در آن ساختار و تشکیلات جدید را جایگزین بافت قدیمی و فرسوده می‌کنید. برای این امر نیاز به مصالح و نیروی کار متخصص دارید در نتیجه هزینه‌های نوسازی بنا، بیشتر از هزینه‌های بازسازی آن است.

مراحل بازسازی خانه

بعد از گذشت چند سال هر خانه‌ای نیاز به نوسازی و بازسازی پیدا می‌کند. گاهی این کار به‌صورت خودخواسته، جهت ایجاد تنوع و جذابیت بیشتر در محیط و گاهی به‌اجبار برای ترمیم و مرمت بخش‌های فرسوده انجام می‌شود. به‌هرحال برای شروع بازسازی منزل باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • پیداکردن یک گروه باتجربه و ماهر
  • مشخص‌کردن بخش‌هایی از ساختمان که نیاز به بازسازی دارند.
  • برآورد هزینه‌ها توسط تیم متخصص
  • مشخص نمودن حداکثر زمان مورد نیاز برای بازسازی
  • بستن قرارداد با شرکت مدنظر
  • طراحی و پردازش ایده مطابق با نیازها
  • گرفتن مجوزهای مورد نیاز
  • بررسی و نظارت بر رعایت استانداردها
نوسازی دیوارهای خانه
نوسازی دیوارهای خانه

در چه بخش‌هایی از منزل می‌توان تغییرات ایجاد نمود؟

برای بازسازی خانه‌های قدیمی و تبدیل آنها به یک خانه امروزی و مدرن که بتواند نیازهای شما را برطرف نماید می‌توان در بخش‌های مختلف خانه تغییرات چشمگیری انجام دهید. تغییراتی که یک شرکت تخصصی نوسازی منازل، بازسازی خانه و ساختمان انجام می‌دهد می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

تغییر در خانه را از آشپزخانه شروع کنید

آشپزخانه قلب خانه است؛ بنابراین برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی کار را از این بخش شروع کنید. همچنین این بخش بیشترین هزینه و زمان را برای بازسازی نیاز دارد. با تغییر سبک کابینت‌ها و رنگ آنها می‌توانید تحول زیادی در دکور خانه ایجاد نمایید. به شرط اینکه کار را به یک تیم متخصص و کاربلد بسپارید.

تغییراتی در دیوارها ایجاد کنید

دیوارها به‌وفور در بخش‌های مختلف خانه دیده می‌شوند. بنابراین اولین گام در بازسازی خانه‌های قدیمی و تبدیل آنها به فضایی مدرن، حذف برخی از دیوارهای اضافی است. با این کار فضاهای مختلف با یکدیگر ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند و محیط دلبازتر می‌شود.  مثلاً حذف دیوار بین آشپزخانه و سالن پذیرایی و تبدیل‌کردن آن به یک اپن زیبا و یا قراردادن یک جزیره جذاب در ورودی آشپزخانه می‌تواند تاثیر زیادی در جذابیت محیط ایجاد نماید.

تغییر رنگ و یا پوشش دیوارها گزینه مناسبی برای ایجاد تحول در فضای داخلی خانه است. برای این کار می‌توان از انواع دیوارپوش‌هایی همچون کاغذدیواری، پتینه، دیوارکوب، پوستر و… استفاده کرد. به یاد داشته باشید که هرگونه تغییری باید متناسب و هماهنگ با سبک دکوراسیون داخلی منزل باشد.

تغییر در کف‌پوش  و استفاده ازسقف کاذب را فراموش نکنید

امروزه استفاده از سقف‌های کاذب بسیار متداول شده است این سقف‌ها علاوه بر ایجاد زیبایی و جذابیت در محیط نوعی عایق صوتی و حرارتی نیز به حساب می‌آیند. همچنین برای نورپردازی در محیط می‌توانید سقف‌های کناف را در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کنید. کف‌پوش‌ها  نیز از عناصر تأثیرگذار در زیبایی و تمیزی خانه هستند. استفاده از کف‌پوش‌های جدید مانند پارکت، لمینت و… می‌تواند فضای خانه را جذاب‌تر نشان دهد.

شرکت تخصصی نوسازی منازل، بازسازی خانه و ساختمان

بهترین شرکت تخصصی نوسازی منازل، بازسازی خانه و ساختمان که می‌تواند شما را به هدفتان برساند، مجموعه زنبق است. با بهره‌گیری از متخصصان خلاق و ماهر این شرکت می‌توانید هم در زمان و هم در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. بازسازی منزل به معنای تعمیر و مرمت اجزای ساختمان است. برای این کار بهتر است از متخصصان و افراد کار بلد که دارای سابقه کار اجرایی هستند استفاده کنید. این افراد با داشتن دانش فنی، تجربه عملی و رعایت استانداردها می‌توانند کار را مطابق با سلیقه شما به پایان برسانند. برای دریافت مشاوره از متخصصان بهترین شرکت بازسازی و نوسازی خانه در تهران با شرکت زتبق تماس بگیرید.

Zahra Namavar

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button