ساخت و نصب کمد دیواری درب ریلی در زعفرانیه

ساخت و نصب کمد دیواری درب ریلی در زعفرانیه

ساخت و نصب کمد دیواری درب ریلی

امروزه ساخت و نصب کمد دیواری‌های درب ریلی یکی از ضروریات هر خانه بزرگ و کوچک محسوب می‌شود. به دلیل این که فضای کمی را اشغال می‌کند، استقبال زیادی از آن می‌شود. کمدهای دیواری دارای نوع و جنس‌های متنوعی هستند که هر فردی متناسب با فضایی که در اختیار دارد آن را نصب می‌کند. برای نصب کمد دیواری درب ریلی در زعفرانیه به مزایا و کاربردهای آن توجه کرده و برای نصب از متخصصین حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید.

ساخت کمد دیواری درب ریلی

یکی از فضاهایی که می‌توان بیشترین استفاده را از این کمدهای دیواری کرد اتاق‌خواب است که اگر از طرح‌های مناسب و اندازه درست استفاده شود، در زیبایی آن فضا بسیار تاثیر گذاشته و هم از فضا به‌درستی استفاده شده است. اگر مایل به نصب کمد دیواری درب ریلی در زعفرانیه هستید و می‌خواهید در آن فضای انتخابی نور روشن‌تر شود، باید از مدل‌های کمد دیواری‌های هایگلاس استفاده کنید.

زیرا یکی از جدیدترین و به‌روزترین مدل‌های کمد دیواری برای اتاق‌خواب کوچک و بزرگ محسوب می‌شود. این کمدهای دیواری دارای انواع مختلف و زیبایی در بازار است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

انواع کمد دیواری درب ریلی

امروزه به دلیل فضای کمی که در اختیار داریم ساخت و نصب کمد دیواری یکی از ضروریات زندگی در خانه به‌حساب می‌آید که این کمدهای دیواری در مدل‌ها، طرح و اندازه‌های مختلفی وجود دارد که برای هر خانه می‌توان از مدل‌های مناسب انتخاب کرد. در این مقاله به نوع کمد دیواری‌ها اشاره می‌کنیم که عبارت‌اند از:

  1. کمد دیواری ریلی درب آینه‌دار

این مدل کمد دیواری یک انتخاب مناسب برای استفاده در مکان‌های کوچک است. طرح‌های کمد دیواری آینه‌دار بسیار شیک و لوکس هستند و یکی از وسایل جدید هم محسوب می‌شوند. برای نصب کمد دیواری درب ریلی در زعفرانیه می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

  1. کمد دیواری درب ریلی چوبی

طرح این کمد دیواری‌ها روکش چوب دارند و نسبت به بقیه مدل‌های کمد دیواری بسیار زیباتر است. زیرا در این کمد دیواری‌ها نقش‌ونگارهای چوب هم استفاده شده که موجب زیبایی آن شده است.

  1. کمد دیواری کشویی‌ام دی اف

مدل کمد دیواری کشویی یکی از انواع کمد دیواری‌هایی است که روکش چوب دارد و ام دی اف هم معمولا یکی از مواد اولیه ساخت این کمدها است. این کابینت‌ها دارای قیمت ارزان و به‌صرفه است. البته این کمدها خیلی متنوع هستند.

انواع کمد دیواری درب ریلی

  1. کمد دیواری درب ریلی شیشه‌ای

برای ساخت این نوع کمدها از شیشه‌های مات و یا شفاف استفاده می‌شود که نسبت به هزینه، سلیقه افراد بستگی دارد. طرف‌داران مخصوص به خود را دارا است و نوع بسیار مدرنی است که البته دارای معایبی هم هست.

مزایای استفاده از کمد دیواری‌های درب ریلی

همان‌طور که در مورد این کمدها و ویژگی انواع مختلف آن توضیحاتی را بیان کردیم. می‌خواهیم از مزایا و معایب این کمدها هم توضیحاتی را بیان کنیم که عبارات‌اند از:

  • کمد دیواری فضای کمتری لازم دارد

یکی از دلایلی که افراد به سراغ این نوع کمدها می‌روند، نبود فضای کافی است. کمد دیواری‌های کشویی هم نیاز به فضای کمی دارند که گزینه مناسبی برای خانه‌هایی با متراژ کم است. زیرا درب این کمدها به‌طرف بیرون باز نمی‌شود. این نوع کمدها برای فضاهای باریک مانند راهرو بسیار مناسب و کاربردی است.

  • کمد دیواری صدای اضافی ندارد

کمد دیواری‌های قدیمی‌تر که درب‌های لولایی دارند، زمان باز شدن صدا ایجاد می‌کردند که ناخوشایند بود. اما کمدهای درب ریلی به‌راحتی و آرامی باز و بسته می‌شوند و صدایی هم ایجاد نمی‌کنند. البته اگر کیفیت ریل‌ها خوب باشد به این مسئله ارتباط دارد. اگر از ریل‌های بی‌کیفیت استفاده شود تولید صدا می‌کند؛ ولی از کمدهای درب لولایی صدای کمتری دارد.

  • کمد دیواری درب ریلی کاربردی و موردپسند همه

این کمدهای دیواری کشویی که طرح‌های زیبایی دارد در نوع سبک ساخته و تولید می‌شوند که سبک مدرن و کلاسیک هستند. البته این مدل کمد دیواری‌ها در دکوراسیون داخلی از سبک خاصی پیروی نمی‌کنند. برای ساخت و نصب کمد دیواری درب ریلی در زعفرانیه می‌توان از هر جنسی بهره برد. مانند: ام‌دی‌اف، آینه، شیشه و چوب

کلام پایانی

برای تغییر و ایجاد دکوراسیون‌های داخلی خود به بهترین و برترین دکوراسیون داخلی یعنی زنبق مراجعه کنید تا بهترین ایده‌ها و طراحی‌ها را به‌صورت اختصاصی برای فضاهای شما انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشورت با کارشناسان از طریق سایت مجموعه زنبق با آنها تماس بگیرید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button