ساخت و اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک در شمال تهران

ساخت و اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک در شمال تهران

معرفی کابینت‌های نئوکلاسیک

اصلی‌ترین عناصر در هر خانه و در قسمت آشپزخانه کابینت‌ها هستند و این عناصر هم مانند دیگر وسایل با مرور زمان دچار تغییروتحول شده و به‌روزتر می‌شوند. دنیای کابینت‌ها بسیار تنوع داشته و گسترده است. یکی از این کابینت‌های متنوع جدید نئوکلاسیک‌ها هستند که ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک طراحی می‌شوند. اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک در شمال تهران توسط دکوراسیون زنبق به‌صورت کاملا حرفه‌ای تولید و اجرا می‌شود.

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

این مدل کابینت‌ها یکی از جدیدترین کابینت‌های آشپزخانه در سرتاسر دنیا به شمار می‌آید و نئوکلاسیک‌ها شامل کابینت‌های پولیشی و انزو هم می‌شوند که هر کدام خصوصیات منحصربه‌فردی دارند. همان‌طور که گفته شد نئوکلاسیک تلفیقی از کابینت‌های کلاسیک و مدرن است که از لحاظ قیمت، رنگ و فرم ظاهری با هم متفاوت هستند و اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک در آشپزخانه‌ها  معمولا فضایی کاربردی، شیک، مدرن و ساده باحال و هوای کلاسیک را به شما هدیه می‌دهد. این سبک از کابینت‌ها سنت و مدرنیته بودن را هم‌زمان به نمایش می‌گذارد. در این سبک از کابینت‌ها می‌توان از چند کابینت با درب‌های شیشه‌ای هم استفاده کرد و از ظرف‌ها و دکوری‌های زیبا در آنها برای نمایش استفاده کرد.

کابینت‌های نئوکلاسیک از چه موادی ساخته می‌شود؟

از جمله مواد و متریالی که در تولید و ساخت کابینت‌های نئوکلاسیک به کار گرفته می‌شود متریال چوب است؛ زیرا این مواد به‌راحتی و سادگی طراحی می‌شود. از دیگر متریال‌های رایج در ساخت و اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک ممبران هستند که می‌توانند بسیار پرکاربرد باشند و قیمت این متریال نسبت به چوب بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است. زیرا از ام‌دی‌اف ‌های خام تشکیل می‌شود. برای اینکه بتوان طراحی نئوکلاسیک را روی متریال ام‌دی‌اف خام به اجرا گذاشت باید آنها را داخل دستگاهی به نام CNC قرارداد. این دستگاه قابلیت این را دارد که انواع متنوع طرح‌های انتخابی شما را روی آن اجرا کرده و بعد توسط لایه پی‌وی‌سی آنها را پوشش داده و روکش کرد.

معرفی کابینت‌های نئوکلاسیک

ویژگی‌های کابینت‌های نئوکلاسیک چیست؟

استفاده از سبک نئوکلاسیک در کابینت‌های آشپزخانه یعنی داشتن کابینت‌هایی با خصوصیات کابینت مدرن اما دارابودن ظاهر کابینت‌های کلاسیک که در واقع تلفیقی از هر دو سبک را در اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک مشاهده می‌کنیم. از ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک می‌توان موارد زیر را ذکر کرد:

 • در طراحی کابینت‌های کلاسیک از خطوط ساده، منحنی و دایره‌ای بسیار استفاده شده و کاربرد دارد.
 • اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک در آشپزخانه‌هایکوچک و بزرگ امکان دارد و معمولا از رنگ‌های رایج در تن ملایم و سرد استفاده می‌شود.
 • در طراحی آشپزخانه‌های نئوکلاسیک برای انتخاب ابزار و لوازم مدرن محدودیت دارید. باید از لوازمی و وسایلی استفاده کنید که دارای رنگ و طرح کلاسیک و سنتی‌تر جلوه کند.
 • در تولید نئوکلاسیک‌ها از رنگ‌های متنوع مانند رنگ‌های قهوه‌ای، سفید و طوسی بسیار استفاده می‌شود و رایج‌تر است.
 • در کابینت‌های نئوکلاسیک از طرح‌های ساده روی کابینت‌ها اجرا می‌شود که تمام جزئیات آن ظریف طراحی شده و مشاهده می‌شود.
 • دارابودن تقارن از ویژگی‌های جداناپذیر در سبک این نوع کابینت‌های نئوکلاسیک به شمار می‌آید.
 • ساخت و اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک با ارتفاع‌های بلند انجام می‌گیرد و ارتفاع آن‌ها تا نزدیک سقف ادامه دارد و از جمله کابینت‌های جادار و پرکاربرد محسوب می‌شوند.
 • در این نوع کابینت‌ها از متریال‌های سنگ برای روی کابینت و پیشخوان‌ها استفاده می‌کنند.

مزایای کابینت نئوکلاسیک

باتوجه‌به اینکه این کابینت‌ها از ترکیب دو سبک ایجاد می‌شود مزایای هر دو سبک را هم دارا است. از مزایای اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • این کابینت‌ها از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند و دوام طولانی دارند.
 • این کابینت به‌راحتی قابل تمیزکردن هستند؛ زیرا از رنگ‌های پلی‌اورتان در آنها استفاده می‌شود.
 • به دلیل ترکیب با دو سبک مدرن و کلاسیک از کالاهای جدید و به‌روز به شمار می‌آیند.

کلام پایانی

با مشاوره افراد حرفه‌ای و متخصص می‌توان بهترین کابینت مناسب فضای خود را انتخاب کرد. شما هم برای ساخت و اجرای کابینت‌های نئوکلاسیک در شمال تهران می‌توانید به دکوراسیون بزرگ و برتر زنبق مراجعه کنید. طراحان این مجموعه و متخصصین با متریال‌های باکیفیت و طراحی‌های جذاب و خلاقانه کابینت‌های زیبایی را با قیمت‌های مناسب برای شما طراحی و اجرا می‌کنند.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button