بهترین طراح کابینت تهران

بهترین طراح کابینت تهران

انواع طرح‌های کابینت

دکوراسیون داخلی در هر خانه در جذابیت و جلوه آن بسیار نقش مهمی دارد. زیرا موجب می‌شود که جلوه بصری آن چندین برابر شود. جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین فضای که در خانه وجود دارد، آشپزخانه‌ها هستند که در زیبایی و جذابیت ظاهری در خانه نقش اول را ایفا می‌کنند. پس باید در انتخاب کابینت‌ها که بیشتر دیوارهای آن را می‌پوشاند، توجه و دقت زیادی کرد. می‌توان از بهترین طراح کابینت تهران برای انتخاب مناسب‌ترین پوشش‌های دیوارها استفاده کرد که با طرح‌های زیبا جذاب‌تر و محبوب‌تر شوند.

چرا کابینت‌ها از اجزای مهم در آشپزخانه هستند؟

کابینت به این دلیل اهمیت دارد که یک پوشش عالی برای دیوارها به وجود می‌آورد و فضای کاربردی در فضای آشپزخانه‌ها ایجاد می‌کند. نقش مهمی که این کابینت‌ها در خانه دارند در مورد نمای خانه و زیبایی کل محیط خانه است.

بهترین طراح کابینت تهران می‌تواند با ایجاد و طراحی یک دکوراسیون منزل آن را متناسب و هماهنگ کرده و می‌تواند زیبایی آن را چندین برابر کند. افراد می‌توانند وسایل برقی، ادویه‌جات و دیگر وسایل ریزودرشت را که در آشپزخانه مورد احتیاج است را در این کابینت‌های طراحی شده جا دهند و یک نظم و زیبای خاص را به آشپزخانه‌ها ببخشند.

انواع طرح کابینت به اتصال و ساخت

کابینت‌های آشپزخانه را می‌توان در دو سبک مدرن و کلاسیک دسته‌بندی کرد. کابینت‌هایی که از جنس چوب ساخته می‌شوند و گرمابخش خانه‌ها و پر از زرق‌وبرق و زیبایی هستند، از نمونه کابینت‌های کلاسیک هستند. کابینت‌های شیک و ساده که فضای مدرن و به‌روز در خانه‌ها ایجاد می‌کنند، معمولا از متریال‌های پلاستیک و چوب، فلز و پلیمری ساخته می‌شوند. طبق پوشش‌دهی آشپزخانه می‌توان طرح‌های آن را به انواع مختلفی مانند موارد زیر قسمت‌بندی کرد:

نصب یک‌طرفه بر دیوار

اگر آشپزخانه کوچک باشد، علاقه‌ای هم به آشپزی نداشته باشید و دارای وسایل برقی اندکی هم باشید، نصب فقط یک ردیف کابینت مدرن در این مکان می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. هم قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد برای یک یا دو نفر طراحی شده‌اند.

نصب دو طرف دیوار آشپزخانه

بهترین طراح کابینت تهران می‌تواند برای آشپزخانه‌هایی است که در شکل و اندازه مستطیلی هستند، کابینت‌هایی را که هم ارزان و مناسب هستند، طراحی کند که برای افراد کم‌جمعیت مناسب باشد تا برای ردشدن نور سدی ایجاد نشود.

نصب دو طرف دیوار آشپزخانه

کابینت به شکل و طرح U

اجرای این طرح کابینت در هر آشپزخانه با هر متراژی که باشد زیبا و دلنشین می‌شود و فضای بیشتری را هم در محیط آشپزخانه ایجاد می‌کند.

نصب کابینت در طرح  L شکل

این طرح و شکل L برای آشپزخانه‌هایی مناسب است که فضای بزرگی دارند. بهترین طراح کابینت تهران برای پوشش فضاهای موجود این طرح را انجام می‌دهد و می‌تواند گوشه‌ای از آشپزخانه را برای قراردادن میز باز بگذارد.

نصب کابینت طرح جزیره

در این مدل کابینت‌ها معمولا آنها را به شکل میز مستطیل، مربع یا دایره در وسط آشپزخانه‌ها قرار می‌دهند که به‌صورت ثابت و متحرک هستند و از آنها به‌عنوان سینکی جذاب، چطوری لوازم برقی یا میز کار هم می‌توان استفاده کرد. این کابینت طرح جزیره می‌تواند به‌صورت موقت یا دائم هم نصب شود.

نصب طرح اپن

ازآنجایی‌که آشپزخانه‌ها با فضای نشیمن و پذیرایی ارتباطی مستقیم دارند با نصب طرح اپن می‌توان جذابیت و زیبایی محیط عمومی را هم بیشتر کرد.

سخن پایانی

در چند سال گذشته طرح‌های کابینت‌های مدرن دارای محبوبیت و طرف‌داران زیادی شده است. زیرا در عین سادگی و لوکس بودن جذابیت‌های زیادی هم دارند و دیگر نیاز نیست برای تبدیل آشپزخانه‌های شیک هزینه‌های زیادی را پرداخت کرد.

فقط می‌توان با نصب بهترین طرح کابینت که توسط بهترین طراح کابینت تهران انجام شده از مدل کابینت‌های مدرن که با دکوراسیون داخلی منزل مطابق باشد یک آشپزخانه شیک و به روزی را ایجاد کرد. برای اجرای این کابینت‌ها می‌توانید با بهترین دکوراسیون برتر تهران دکوراسیون زنبق بهره ببرید و از ایده‌های جذاب و به‌روز افراد متخصص این مجموعه هم استفاده کنید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button