ایده پردازی و اجرای کناف دکور تا ارائه پیش نمایش سه بعدی 3D

ایده پردازی و اجرای کناف دکور تا ارائه پیش نمایش سه بعدی 3D

روش های زیبا و جذاب اجرای کناف

امروزه در بیشتر خانه‌ها، اداره‌ها و یا شرکت‌ها نمونه‌ای زیبا و متنوع از ایده‌پردازی و اجرای کناف دکور در تزیین سقف‌ها و یا دیوارها دیده می‌شود. البته طراحی دیوار برای پشت تلویزیون در منازل و در دکوراسیون‌های داخلی بسیار مهم است و می‌توان با تزیین و دکور کردن این فضاها با طرح‌های متنوع کناف در دور تلویزیون، زیر تلویزیون به‌عنوان میز هم استفاده کرد. یکی از موثرترین روش‌های تأثیرگذار در زیبایی فضاها به شمار می‌رود.

اجرای کناف دکور

نوعی صفحه که دارای روکش‌های گچی هست را کناف می‌گویند. این مصالح دارای قدمت ۸۰ساله است و امروزه بسیار طرف‌دار دارد و ایده‌پردازی و اجرای کناف دکور و سقف  امروزه رایج و بسیار مقرون‌به‌صرفه است. دارای کیفیت بسیار خوبی است که به دلیل انعطاف بالایی که این محصول دارد افراد زیادی جذب استفاده از این محصول شده‌اند.

از این محصول در منازل، اداره‌ها و مکان‌های تجاری استفاده می‌شود و به دلیل قابلیت نورپردازی متنوعی که دارد موجب زیبایی شگفت‌انگیز در دکوراسیون‌های داخلی می‌شود. کناف‌ها به دلیل وزن سبکی که دارند در سقف‌ها بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند و نصب و اجرای بسیار ساده و آسانی دارند.

ایده‌پردازی‌ها و اجرای کناف در قسمت‌های مختلف

امروزه به دلیل گسترش استفاده از کناف کاری در قسمت‌های مختلف ساختمان با ایده‌پردازی‌های مختلفی برای تزیین سقف‌های ساختمان مانند گچ‌بری و رنگ‌های مختلف از قدیم تا به امروز کاربرد داشته و دارد. کناف کاری را در مهم‌ترین قسمت‌های خانه برای دکور کردن و تزیین استفاده می‌کنند. این قسمت‌ها عبارت اند از:

ایده‌پردازی و اجرای کناف دکوری در پشت تلویزیون

با تغییراتی مقرون‌به‌صرفه و جذاب می‌توان یک دیزاین و فضایی خاص برای پشت تلویزیون‌ها ایجاد کرد. اجرای کناف در پشت تلویزیون در انواع مختلف طرح‌های مدرن می‌تواند جلوه‌گری زیادی کند و در دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی دارد. حتی می‌توان با انواع مختلف متریال‌ها مانند کاغذدیواری، سنگ‌ها، نور و… این عناصر را ترکیب کرد. برای طراحی پشت تلویزیون از کناف کاری ساده و شیک و طرح های مدرن بسیار استقبال می‌شود؛ ولی طرح متنوع دیگری را هم می‌توان اجرا کرد.

باکس تلویزیون دیوار با کناف

یکی از رایج‌ترین و پرطرف‌دارترین ایده‌پردازی و اجرای کناف دکور اجرای باکس تلویزیون با کناف است که دیگر هزینه تهیه میز تلویزیون را هم برای افراد  برطرف می‌کند و موجب زیباتر شدن فضا و کمترشدن حجم تلویزیون در خانه می‌شود. به دلیل منعطف بودن کناف می‌توان در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف و متنوع برای پشت دیوار تلویزیون و یک کار حرفه‌ای را انجام داد و می‌توان باکس‌هایی با طرح‌های مثلثی، مربع و یا شکل‌های غیر هندسی را اجرا کرد.

اجرای کناف دکور

طراحی سه‌بعدی

طراحی و ارائه  نمایش کلی زاویه‌های منزل را طراحی سه‌بعدی و یا پیش‌نمایش سه‌بعدی می‌گویند. در زمان بازسازی و یا تخریب منزل ابتدا باید یک تصویر از کل خانه با طرح مورد انتخاب خود با ابزار و وسایل خانه را  اجرا کرده و آن را داشته باشید تا بتوانید فضای موردنظر خود را با طرح‌ها و مدل‌هایی که انتخاب کرده‌اید، مشاهده کرده و انتخاب آخر خود را انجام دهید. این طراحی و نمایش قبل از اجرا این توانایی را به شما می‌دهد که اگر تمایلی به تغییر داشتید بتوانید آن را قبل از اجرا انجام دهید.

این طراحی‌های سه‌بعدی در قسمت‌های مختلف در نماهای جدا و خاص در دکوراسیون اجرا می‌شود و باعث می‌شود بتوانید در هزینه‌های  اضافی هم صرفه‌جویی کنید و بازسازی و یا تغییر دکوراسیون را طبق چیزی که می‌خواهید انجام دهید. ایده‌پردازی و اجرای کناف دکور را هم می‌توان با طراحی‌های سه‌بعدی قبل از اجرا مشاهده کرد و طبق سلیقه انتخاب‌های خوبی را انجام داد.

کلام پایانی

برای اجرا و انجام کناف و ایجاد طرح‌های جدید می‌توان از طریق طراحی‌های سه‌بعدی از ایده‌پردازی و اجرای کناف دکور جدید اطلاع پیدا کرده و طبق سلیقه خود قبل از اجرا تمام موارد موردنظر خود را مشاهده و انتخاب کنید. با مراجعه به دکوراسیون بزرگ زنبق می‌توانید از ایده‌های جدید کناف کاری‌های این مجموعه لذت برده و با طرح‌های جدید و قیمت‌های مناسب واستفاده از متریال های منماسب آن را اجرا کنید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button