نوسازی تاسیسات آب ساختمان و بازسازی و گچ‌کاری

اجرا و نوسازی تاسیسات آب ساختمان و بازسازی و گچ‌کاری در سراسر تهران بزرگ

بازسازی و نوسازی تاسیسات ساختمان

نوسازی تاسیسات آب ساختمان و بازسازی و گچ‌کاری از جمله خدماتی هستند که همیشه در ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. فرقی نمی‌کند ساختمان شما نوساز بوده یا چند سال از ساخت آن گذشته باشد. تنها مسئله‌ای که موجب می‌شود، سیستم‌های شما برای مدتی سالم مانده و از آن استفاده کنید کیفیت مواد مصرفی و اولیه آن است. تاسیسات آب با چشم فیزیکی دیده نمی‌شود و اگر ترکیدگی، نشتی، زنگ‌زدگی و… در آن رخ دهد به‌سادگی قابل دید نیست و اگر به آن بی‌توجهی شود موجب خسارات جانی و مالی برای افراد آن ساختمان می‌شود.

چه اقداماتی دررابطه‌با بازسازی تاسیسات آب باید انجام داد؟

بعد از اینکه دلیل عوض‌کردن لوله‌های آب برای شما مشخص شد باید اقدامات اصولی و مناسبی را برای بازسازی و نوسازی تاسیسات آب ساختمان انجام دهید. باید ابتدا بدانید که آیا تمام لوله‌های ساختمان به نوسازی احتیاج دارد و یا اگر بخشی را تعویض کنید، مشکل رفع می‌شود. باید بدانید که در برخی از اوقات بازسازی در اثر عواملی مانند ترکیدگی، نشتی در سقف یا دیوار رخ می‌دهد و مانند یک لکه زرد خود را نشان می‌دهد که می‌توان از روش‌های اصولی در مورد تشخیص ترکیدگی لوله محل موردنظر را پیدا کرد و اقدام به‌عوض کردن آن کرد تا به قسمت‌های دیگر نشت نکند.

اما اگر تمامی تاسیسات آب ساختمان و اتصالات طبق مشکلاتی مانند: افت فشار، زنگ‌زدگی و … را می‌خواهید تغییر دهید تمامی لوله‌های قدیمی باید جمع شده و به نوسازی آنها بپردازید. می‌توان از روش‌های روکار، کلکتوری، توکار و زیر سقفی با مشورت متخصص این کار انجام دهید که هر کدام از این روش‌ها مزایای زیادی نسبت به لوله‌کشی‌های قدیم دارد. در روش روکار و یا کلکتوری با هزینه کم و سرعت زیاد می‌توان نوسازی تاسیسات آب ساختمان را انجام داد.

بازسازی تاسیسات آب

عواملی که باعث بازسازی و نوسازی تاسیسات آب ساختمان می‌شود؟

معمولا یکی از دلایل اجرا و نوسازی تاسیسات آب ساختمان نشتی در لوله‌ها است که از رایج‌ترین دلایل به شمار می‌آید و این مشکل بیشتر در نقطه متصل‌شدن لوله‌ها رخ می‌دهد که باید سیستم تاسیسات آب و فاضلاب توسط لوله‌کشی‌ شرکت‌های معتبر و باتجربه بازدید شده و مشکلات آن رفع شود. از عواملی که باعث ایجاد نوسازی تاسیسات در ساختمان‌ها می‌شود می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

  • وجود نشتی در لوله‌های فاضلاب
  • مسدودشدن لوله‌های آب
  • منتشرشدن بوی فاضلاب در ساختمان
  • تغییردادن سیستم‌ها و تاسیسات آب ساختمان

بعد از بررسی‌کردن این عواملی که موجب ایجاد نوسازی تاسیسات آب ساختمان است، می‌توان از طریق روش‌هایی که ذکر شد اقدام به بازسازی و نوسازی این لوله‌ها کرد. بدون اینکه نیاز به تخریب و خرابی زیادی باشد.

نقش گچ‌کاری ساختمان در بازسازی چیست؟

در بیشتر اوقات فعالیت‌های گچ‌کاری برای بازسازی در ساختمان‌های قدیمی و صدمه‌دیده انجام می‌شود و گچ‌کاری ساختمان در بازسازی دیوارها بسیار مهم است. در بیشتر مواقع ساختمان‌هایی که لوله‌کشی‌های آن آسیب‌دیده است، بعد از رفع مشکل به علت نشتی آب و رطوبت گچ دچار آسیب می‌شود که باعث ترک‌خوردگی و ریختن آن می‌شود. این سطح‌هایی که آسیب دیدند نیاز به رنگ‌آمیزی و گچ‌کاری دوباره دارند. نوسازی تاسیسات آب ساختمان و بازسازی و گچ‌کاری آن امری ضروری و لازم است.

می‌توان این کار را به شرکت‌های معتبری مانند دکوراسیون زنبق سپرد تا با نوسازی‌های اصولی و هزینه مناسب برای شما آنها را آماده کنند. گچ‌کاری‌هایی که برای بازسازی ساختمان انجام می‌شود با گچ‌کاری ساختمان نوساز دارای تفاوت است و یک فرد گچ‌کار باتجربه و حرفه‌ای این کار را بدون نقص و باکیفیت خوب می‌تواند اجرا کند.

برخی از مجموعه‌های دکوراسیون‌های داخلی با دارابودن افراد حرفه‌ای و متخصص و داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه‌های گچ‌کاری ساختمان و بازسازی ساختمان‌های قدیمی و اجرای جدید دکوراسیون‌های داخلی پیشتاز هستند. با سرعت خوب و هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه و استفاده‌کردن از بهترین مواد و متریال‌ها رضایت مشتریان خود را جلب می‌کنند.

کلام پایانی

برای نوسازی تاسیسات آب ساختمان و بازسازی و گچ‌کاری در سراسر تهران بزرگ می‌توانید به مجموعه و شرکت بزرگ و دکوراسیون برتر زنبق مراجعه کنید تا توسط افراد متخصص و باتجربه تمامی این فرایندها را با اصول و هزینه مناسب برای شما اجرا کنند.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button