اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی در تهران

اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی در تهران

استفاده از چراغ‌های مگنتی

یکی از روش‌های زیباسازی سقف‌ها و دیوارهای خانه و حتی محل‌های کاری اجرای کناف است که در مدل‌های مختلف انجام می‌شود و برای جلوه بهتر این کناف‌ها و زیبایی آنها از نورپردازی‌های متنوع در آنها به کار برده می‌شود. اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی یکی از روش‌های نورپردازی در سقف‌ها است که هم روی دیوار و هم سقف‌ها قابل‌اجرا هستند. چراغ‌های مگنتی یا همان مغناطیسی توسط آهنرباهایی داخل ریل مگنتی به‌صورت روکار و توکار مورداستفاده قرار می‌گیرند.

چراغ مگنتی چیست و کاربرد آن چیست؟

این چراغ‌ها از جدیدترین سیستم‌های نورپردازی و روشنایی هستند که انعطاف زیادی دارند و از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای هم برخوردار هستند. چراغ‌های مگنتی در انواع مدل و انواع اتصال به ریل توسط آهنربا را دارند و می‌توان هر لحظه لامپ آنها را تعویض کرد. این چراغ‌های مگنتی یا مغناطیسی ویژگی مهمی که دارند این است که می‌توانند به اطراف حرکت کنند و می‌توان توسط آن نورپردازی‌های خلاقانه‌ای را اجرا کرد. با اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی روکار و توکار و … نورپردازی‌های زیبایی را در سقف‌ها می‌توان به نمایش گذاشت.

چراغ‌های مگنتی از فناوری آهنربا و برق ۴۸ ولت PC در ریل برخوردار هستند. لامپ‌های این چراغ‌ها را می‌توان با یک کلیک ساده به روش الکتریکی و یا مکانیکی به مسیر اتصال داد و برق ۴۸ ولت ثابت در کل مسیر برقرار خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی‌های این چراغ امنیت آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است.

آشنایی با پروفیل چراغ مگنتی توکار

پروفیل‌های مگنتی توکار هم مانند ریل‌های روکار از متریال آلومینیوم الکترود تولید شده است که دارای روکش‌های الکترواستاتیک بوده و با رنگ‌های مشکی مات در بازار وجود دارند.  روش‌های نصب و متصل‌کردن منبع‌های نور در این ریل‌ها طبق مغناطیس صورت می‌گیرد و می‌توان به‌سادگی توسط این ریل‌ها چراغ‌های مغناطیسی را در هر مکان و محیطی به‌راحتی استفاده کرد.

بیشتر این چراغ‌ها و طراحی آن در نورپردازی در سقف‌های کاذب کاربرد دارند و با اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی توسط ریل‌های مغناطیسی در داخل سقف قرار داده می‌شوند و بعد به منبع‌های نور متصل می‌شوند. روش و کاربرد ریل‌های مگنتی توکار مانند ریل‌های روکار محدود بوده و در اتصال‌های مستقیم در زاویه‌های متفاوت می‌توان از آنها بهره برد. در پروفیل‌های مگنتی توکار در انواع سقف‌های کناف، کاذب، و سقف‌ها در زاویه‌های مختلف می‌توان استفاده کرد.

آشنایی با پروفیل چراغ مگنتی توکار

راهنمای تهیه و خرید ریل مگنتی روکار و توکار

در زمان اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی باید طرح‌های موردپسند خود در نورپردازی را مشخص کرد. زیرا این نوع سیستم‌های نورپردازی از چهار طرح L، U ، l ، و شکل مربعی تشکیل شده‌اند که طبق سلیقه و کاربردی که دارند در مکان‌های مناسب از آنها استفاده می‌شود. مکان‌های مناسب نصب این ریل‌های مگنتی شامل موارد زیر است:

  • طرح U سبکی از نورپردازی است که بیشتر برای اتاق‌های نشیمن کاربرد دارد.
  • طرح l این مدل نورپردازی هم مناسب آشپزخانه‌ها، سالن‌های غذاخوری و اتاق نشیمن است.
  • طرح مربع‌شکل که این طرح نورپردازی هم برای محیط‌های اداری و حتی اتاق‌های نشیمن کاربرد دارد.
  • طرح L هم زمانی که می‌خواهید به نورپردازی مراکز خرید، اتاق نشیمن و حتی راهروها بپردازید این طرح گزینه مناسب و خوبی محسوب می‌شود.

کیفیت رنگ پروفیل در این ریل‌های مگنتی روکار بسیار اهمیت دارد.؛ به دلیل اینکه بیشتر مصرف‌کنندگان تمایل به تغییر موقعیت نورپردازی در فضاهای خود دارند. چراغ‌های مگنتی این امکان را فراهم می‌کند که در مکان‌هایی مانند گالری‌ها و موزه‌ها یکی از ابزار بسیار زیبا و مفید محسوب شود.

مزایای پروفیل مگنتی روکار

به دلیل راحتی در نصب و اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی بیشتر طراحان راغب هستند از این نوع طراحی و اجرا در دکوراسیون‌ها استفاده کنند. از مزایای این نور پروفیل مگنتی می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • توانایی تغییر موقعیت‌های نور و روشنایی
  • نصب راحت و ساده
  • دارابودن مدل‌های جدید و جذاب
  • تنوع در مدل‌های نورپردازی طبق ماژول‌های نوردهی

کلام پایانی

برای اجرای کناف سقف نور پروفیل مگنتی در تهران می‌توانید به مجموعه برتر دکوراسیون زنبق مراجعه کنید و با افراد متخصص و ماهر این مجموعه برای اجرای کناف و نورپردازی‌های جدید و ایده‌های نو کمک بگیرید تا با متریال‌های باکیفیت و قیمت‌های مناسب از دکوراسیون زیبایی برخوردار شوید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button