اجرای کناف ایران

اجرای کناف ایران و نور مخفی با بهترین قیمت

طراحی کناف و نورپردازی آن

شاید شما هم در ساختمان‌های تجاری یا مسکونی با صحنه‌های نورپردازی جذاب و زیبا روبرو شده باشید. این نورپردازی‌های خارق‌العاده توسط کناف‌ها در طراحی‌های داخلی استفاده می‌شود و مکان و فضای اختصاصی و جالب را ایجاد می‌کند. کناف‌ها صفحه‌های گچ منظمی هستند که آن را به اشکال مختلف و بیشتر در سقف‌ها با نورپردازی‌های زیبا مشاهده می‌کنیم. با اجرای کناف ایران و نور مخفی در تهران می‌توانید منازل زیبا و جذاب را به وجود بیاورید.

طراحی و اجرای کناف

زمانی که صحبت از کناف در میان باشد؛ یعنی زیبایی، انعطاف و سرعت بالا که در اجرای آن پیش کشیده می‌شود که در محصولات کناف تنوع و کیفیت بسیار مهم است و موجب شده این محصولات یعنی تخته‌های گچی از محبوب‌ترین مصالح ساختمانی در معماری‌های امروزی باشد. جنس این کناف‌ها از گچ است که با متریال دیگری ترکیب شده و این تخته‌های گچ مسطح و لبه‌های آن با کاغذهای خاصی پوشش داده شده است. از این کناف‌ها می‌توان در طراحی و ساخت دیوار، سقف کناف پذیرایی، تیرهای فولادی و ستون‌ها استفاده کرد.

حتی با اجرای کناف ایران و نور مخفی و نورپردازی با این کناف‌ها در سقف‌های منازل از دکوراسیون زیبایی بهره‌مند شد. طراحی دکوراسیون‌های داخلی مهم‌ترین قسمت‌ها از ساختمان به شمار می‌آیند که با این ابزار، زیبایی فضاهای داخلی چندین برابر می‌شود. معمارها و طراحان ساختمانی با توجه و دقت فراوان به این امر می‌پردازند.

بهترین کناف کار با قیمت مناسب در تهران

بهترین کناف کار با قیمت مناسب در تهران

افرادی که در تهران ساکن هستند، برای اجرای کناف ایران و نور مخفی دچار چالش‌هایی هستند که برای انتخاب بهترین مجری کناف کار در شهر تهران جستجوهای زیادی را انجام می‌دهند و زمان زیادی صرف آن می‌کنند. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از اجرای کناف به دست بیاورید باید به افراد ماهر و استادکارهای باتجربه مراجعه کنید.

زیرا به دلیل زلزله‌خیز بودن این شهر و رفت‌وآمدهای زیاد به مکان‌های ورزشی، تجاری، درمانی و ساخته‌شدن خانه‌های آپارتمانی اهمیت و کمک‌گرفتن از ماهرترین و باتجربه‌ترین کناف کارها که سابقه طولانی داشته باشند یک امر لازم و ضروری است و نیاز آن روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

مجموعه دکوراسیون زنبق از طراحان و مجریان طرح‌های مختلف در سقف‌های کاذب دیوارها هستند که دارای سابقه فعالیت زیادی هستند و مکررا به مشتریان خود اطمینان می‌دهند که با بهترین متریال‌ها و بهترین قیمت می‌توانند، اجرای کناف ایران و نور مخفی را در مکان موردنظر شما داشته باشند و از ماهرترین و بهترین استادکاران خود بهره می‌برند.

اجرای نور مخفی با کناف

شاید برای بعضی از افراد این سوال مطرح باشد که می‌توان روی سقف‌های اصلی و بدون نصب سقف‌های کاذب نور مخفی ایجاد کرد. در جواب به این سوال می‌توان گفت خیر؛ زیرا برای اجرای نورهای مخفی در سقف باید طوری عمل شود که کل یا قسمتی از لامپ‌ها در سقف مخفی باشد که در سقف‌های اصلی این امکان وجود ندارد. این سقف‌ها جایی برای پنهان‌کردن لامپ‌ها و ریسه‌ها ندارند. در این سقف‌ها فقط می‌توان از انواع لوسترهای جذاب و زیبا برای نورپردازی دکوراسیون‌ها استفاده کرد.

اما برای اجرای کناف ایران و نور مخفی به سقف کناف نیاز است. افراد مجری این کار فاصله‌ای بین سقف کاذب کناف و سقف اصلی ایجاد می‌کنند که این فاصله می‌تواند مکان مناسب و مفیدی برای نصب‌کردن ریسه‌ها و لامپ‌های نور مخفی باشد. البته باید گفت برای اجرای نورهای مخفی می‌توان از سقف‌هایی که دارای گچ‌بری هستند هم استفاده کرد. البته امروزه به دلیل ایجاد مشکلات زیاد این نوع سقف‌ها کاربردی نداشته و استفاده کمتری از آنها می‌شود.

کلام پایانی

اجرای کناف ایران و نور مخفی و اجرای سقف‌های کناف در بیشتر خانه‌ها و دکوراسیون‌ها جهت زیبایی بیشتر محیط افزایش پیدا کرده است. افراد می‌توانند طبق سلیقه و سبک دکوراسیون منزل از رنگ‌های متنوع در نورپردازی و نورهای مخفی در سقف‌های کاذب بهره‌مند شوند. برای اجرای جدیدترین نور مخفی‌های کناف می‌توانید به مجموعه دکوراسیون برتر زنبق مراجعه کنید و از طرح‌ها و ایده‌های جدید طراحان این مجموعه بهره‌مند شوید و با قیمت‌های مناسب صاحب یک اجرای کناف با نورهای مخفی زیبا باشید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button