طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان

طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان

کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه

تاریخچه سبک طراحی نئوکلاسیک به اروپا در دهه 1750 برمی‌گردد. در این دوره، روشنگری تکامل یافت و از پیچیدگی و جزئیات هنر کاسته شد. از جمله این موارد می‌توان به حذف جزئیات دست‌وپاگیر و پیچیده از مبلمان و کابینت‌ها در دکوراسیون داخلی اشاره کرد. همچنین نشانه‌هایی از طرح‌های رومی و یونانی مانند فرم‌های متقارن، منظم و باوقار در سبک نئوکلاسیک به وجود آمد که طرف‌داران زیادی پیدا کرد. در این مقاله ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان را بررسی می‌کنیم.

چرا باید کابینت نئوکلاسیک پلی اورتان را انتخاب کنیم؟

زمانی که افراد به ایجاد یک آشپزخانه مجلل و درعین‌حال راحت علاقه دارند، کابینت نئوکلاسیک برای آشپزخانه بهترین انتخاب است. کابینت کلاسیک همراه با حسی از مدرنیته، یک سبک نئوکلاسیک زیبا و جذاب برای آشپزخانه فرد ایجاد می‌کند. همین موارد باعث شده است که تقاضا برای کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان بیشتر شده باشد. پلی اورتان رنگی است که باعث مقاومت و استحکام کابینت آشپزخانه می‌شود.

اهمیت کابینت نئوکلاسیک پلی اورتان در دکوراسیون داخلی

کابینت‌های نئوکلاسیک نشان‌دهنده هماهنگی بین عناصر کلاسیک و مدرن هستند که فضای آشپزخانه را راحت و مجلل کرده و باعث زیبایی محیط می‌شوند. در این سبک امکان اجرای تمامی طرح‌ها، جزیره آشپزخانه و … وجود دارد. محبوبیت کابینت نئوکلاسیک پلی اورتان بیشتر به دلیل طراحی مجلل آن است که محیط را به کل تغییر می‌دهد.

اگر فضای مناسبی در آشپزخانه دارید، استفاده از این نوع کابینت، گزینه خوبی برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. حتما باید فضای کافی برای کابینت وجود داشته باشد، چرا که کابینت‌ها در صورت استفاده در فضای کوچک و باریک، باعث عدم تعادل در محیط می‌شوند.

نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان

مزایای استفاده از کابینت نئوکلاسیک برای دکوراسیون آشپزخانه

کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان معمولا انتخاب کسانی است که علاقه دارند طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را به سبکی کلاسیک، مدرن و شیک تغییر دهند. در اینجا تعدادی از مزایای استفاده از کابینت نئوکلاسیک را آورده‌ایم:

  • این کابینت از نظر طراحی با دیگر سبک‌های کابینت آشپزخانه متفاوت است.
  • کابینت‌های نئوکلاسیک پس از استفاده طولانی‌مدت همچنان ظاهر خود را حفظ کرده و جذاب می‌مانند. دلیل این امر طرح‌های منحصربه‌فردی است که در ساخت آنها استفاده می‌شود.
  • خطوط و طرح‌هایی باظرافت بی‌نظیر در سطح کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان ایجاد شده است. این طرح‌ها شکوه و اصالتی مثال‌زدنی به این کابینت‌ها بخشیده است که چشم را خسته نمی‌کند.
  • عدم توجه به جزئیات پیچیده و دست‌وپاگیر
  • جادار بودن و استفاده از رنگ‌های مجلل که تاثیر زیادی در کاربردی بودن و ظاهر زیبای کابینت نئوکلاسیک دارد.
  • برخلاف سبک مدرن که درها نیازی به دستگیره ندارند، از دستگیره استفاده می‌کند.

معایب کابینت نئوکلاسیک

این نوع کابینت هم مانند سایر کابینت‌ها دارای معایبی است. اما این معایب نسبت به مزایای آن خیلی به چشم نمی‌آیند. تعدادی از این معایب را برای شما آورده‌ایم:

  • برای خرید این سبک کابینت باید هزینه بیشتری نسبت به کابینت‌های مدرن پرداخت کنید!
  • کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان را باید به یک سازنده باتجربه سفارش داد. دلیل این امر این است که مهارت سازنده تاثیر زیادی بر خروجی کابینت نئوکلاسیک و زیبایی آن دارد. مطمئنا نمی‌خواهید یک کار ضعیف را نسبت به هزینه‌ای که کرده‌اید به دست بیاورید.
  • ساخت کابینت‌های نئوکلاسیک به‌دقت و ابزارهای زیادی نیاز دارد.
  • اگر حکاکی و رنگ‌آمیزی این کابینت با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته و در محیط مناسب انجام نشود، نتیجه کار آن‌طور که بایدوشاید ظاهر نمی‌شود. پس باید کار را به متخصص سپرد.

کلام آخر

برای ایجاد و اجرای یک طرح مناسب دکوراسیون داخلی باید از کارشناسان خبره این کار کمک گرفت. مجموعه دکوراسیون داخلی زنبق با سال‌ها تجربه مفتخر است که به‌عنوان یکی از برترین اجراکننده‌های کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان شناخته می‌شود. این مجموعه با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های موجود، مواد اولیه مرغوب، علم و هنر طراحان متخصص ایرانی و خارجی، محصولاتی را برای شما عزیزان ساخته و اجرا می‌کند.

بدیهی است در این راه سعی بر این است که رضایت مشتریان را تاحدامکان افزایش دهند. لازم به ذکر است کارشناسان مجموعه زنبق در ساعات اداری آماده پاسخگویی به‌تمامی سوالات شما هستند.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button