اجرای پانل کاغذدیواری در فضای غذاخوری

اجرای پانل کاغذدیواری در فضای غذاخوری

نصب کاغذدیواری در مکان‌های مختلف منزل

اتاق‌ها یا فضاهای غذاخوری از محیط و مکان‌های مهم در خانه محسوب می‌شوند و معمولا افراد زمان زیادی را در آن سپری می‌کنند. دکوراسیون این قسمت از خانه از اهمیت خاصی برخوردار است و به جز وسایلی مانند میز و صندلی غذاخوری که در زیبایی این قسمت بسیار نقش دارد، می‌توان با اجرای پانل کاغذدیواری فضای متفاوت را به وجود آورد. پس این کاغذ دیواری‌ها می‌توانند به میز و دیگر المان‌ها زیبایی داده و یک هارمونی ویژه‌ای به فضاهای ناهارخوری ببخشد.

اهمیت کاغذدیواری در فضای ناهارخوری

انتخاب‌کردن نوع کاغذدیواری با طرح‌های خاص یکی از قسمت‌های جذاب انتخاب کاغذدیواری برای فضاهای ناهارخوری است. ناهارخوری چه به‌صورت جدا باشد و یا قسمتی از پذیرایی خانه معمولا با میز و صندلی شناخته می‌شود. زیرا فضای یک ناهارخوری بدون میز و صندلی دیگر ناهارخوری محسوب نمی‌شود. برای اینکه یک دکوراسیون حرفه‌ای و مناسب در فضاهای ناهارخوری خود ایجاد کنید باید به قسمت‌های دیگر خانه هم توجه کنید.

وجود پس‌زمینه در دکوراسیون‌ها از نکات بسیار تاثیرگذار در حس فضا است و فضای ناهارخوری هم از این قانون پیروی می‌کند. فضای ناهارخوری بیشتر روی میز و صندلی و تزیینات آن توجه و تمرکز می‌شود؛ ولی انتخاب و ایجاد یک پس‌زمینه عالی در این فضا بدون اینکه متوجه شوید، تاثیر بسیار فوق‌العاده‌ای در حس و حال ناهارخوری می‌گذارد. اجرای پانل کاغذدیواری یکی از محبوب‌ترین پوشش برای دیوارها محسوب می‌شود و به دلیل اینکه در طرح و رنگ دارای تنوع بسیار زیادی است انتخاب نوع مناسب آن در تغییر فضاهای ناهارخوری بسیار موثر است.

کاغذدیواری در فضای ناهارخوری

استفاده از انواع کاغذ دیواری‌های مناسب در فضاهای ناهارخوری

با استفاده‌کردن از کاغذ دیواری‌های مناسب به‌سادگی می‌توان فضاهای غذاخوری و ناهارخوری در خانه را از حالت کسلی و یکنواختی خارج کرد و از رنگ‌های خاص و متناسب برای این مکان‌ها می‌توان بهره برد. اجرای پانل کاغذدیواری در فضای غذاخوری با رنگ خنثی یکی از محبوب‌ترین و پرطرف‌دارترین رنگ برای دیوارها است و این رنگ‌ها با هر سبک و دیزاینی هماهنگ می‌شود.

شاید به نظر برخی رنگ‌های خنثی کسل‌کننده و خسته‌کننده باشند؛ اما زمانی که در کنار دیگر المان و وسایل قرار می‌گیرند، یک فضای آرام و دنجی را فراهم می‌کنند. پس اگر می‌خواهید فضای غذاخوری شما حالتی رسمی داشته و از هیجان به‌دور باشد، استفاده از کاغذدیواری یا تم‌های رنگی خنثی مناسب است. با کمی تونالیته مشکی و خاکستری‌های سرد این کار به‌راحتی انجام می‌شود. اگر از تونالیته رنگ‌های خاکستری گرم و خنثی استفاده کنید فضای شما خودمانی و دوستانه‌تر می‌شود.

کاغذدیواری با رنگ کرم و طلایی

بیشتر افراد تمایل دارند با اجرای پانل کاغذدیواری در فضای غذاخوری یک مکان و فضای آرام‌بخشی را به وجود بیاورند که بتوانند به‌دوراز هیاهو و شلوغی‌های روزانه غذای خود را به‌راحتی میل کنند و به همین دلیل تصور می‌شود که اگر از کاغذ دیواری‌های شلوغ استفاده کنند این آرامش بر هم می‌خورد؛

ولی این‌طور نیست اگر کاغذدیواری را درست و مناسب انتخاب کنید باعث شلوغی نمی‌شود و با به‌وجودآوردن هارمونی و هماهنگی بین اجزایی که در این فضا وجود دارد آرامش بیشتری نصیب شما می‌شود. زیرا این کاغذ دیواری‌ها به فضای شما کاراکتر می‌دهد و میز و صندلی غذاخوری زیباتر جلوه می‌کنند. با ترکیب‌کردن رنگ‌های کرم و طلایی فضا هماهنگ و یکدست به نظر می‌رسد و موجب بیشترشدن آرامش می‌شود.

کاغذدیواری طرح عقیق

همان‌طور که می‌دانید سنگ‌های عقیق بسیار باارزش، شگفت‌انگیز و خیره‌کننده هستند که امروزه با شکل‌های زیبایی روی کاغذ دیواری‌ها طراحی و چاپ می‌شوند و برای اجرای پانل کاغذدیواری در فضای غذاخوری می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

کاغذدیواری سفید و آبی روشن

کاغذ دیواری‌هایی که طرح سفید و آبی روشن دارند می‌توانند فضای غذاخوری شما را کلاسیک جلوه دهند و زمانی که این کاغذ دیواری‌ها با فرش‌های ایرانی ترکیب می‌شوند، دکوراسیون شرقی ایدئال و چشمگیری به وجود می‌آید. به دلیل روشن بودن رنگ و طرح این کاغذدیواری به‌راحتی می‌توان با رنگ‌های دیگر هماهنگ شد و می‌توان از رنگ‌های متنوع دیگر در دکوراسیون خانه بهره برد.

کلام پایانی

اگر مکان و فضایی که در اختیار دارید کوچک است و تمایل ندارید فضای ناهارخوری شما کوچک دیده شود، می‌توانید با هماهنگی و اجرای پانل کاغذدیواری و پرده‌ها از نظر طرح و رنگ یک فضای یک‌دست و یکپارچه‌ای را به وجود بیاورید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button