اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی

اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی

اکسسوری‌های کابینت

اگر جزو افرادی هستید که به‌صورت عادی و معمولی از کابینت‌ها استفاده می‌کنید، شاید اسم یراق‌آلات به گوش شما خورده باشد؛ ولی افرادی که کسب‌وکارشان در مورد کابینت‌ها است و همیشه درگیر کار با این ابزار هستند با این اکسسوری‌ها آشنایی دارند و می‌دانند که شامل چه ابزارآلاتی می‌شود. یراق‌آلات از قسمت‌های مهم هر کابینت به شمار می‌رود که هم در زیبایی کابینت‌ها هم در فضاسازی بسیار موثر است. با اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی که از معروف‌ترین برندها هستند روی قیمت، کیفیت و مرغوبیت کابینت‌ها هم تاثیر می‌گذارد.

یراق‌آلات کابینت چیست؟

هر کابینت برای اینکه به هم متصل شود و دارای استحکام و زیبایی باشد، به قطعاتی نیاز دارد. بیشتر یراق‌آلات نوعی قطعات فلزی هستند که آبکاری شده‌اند و برای ساخت، اتصال و تکمیل کابینت، کمد و حتی درب‌ها از آنها استفاده می‌شود. یراق‌آلات کابینت هم دارای قطعاتی مانند: لولا، جک، دستگیره، ‏ ریل و… هستند که در اکثر کابینت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این قطعات می‌تواند از نهایت کاربرد کابینت‌ها استفاده کرد.

کابینت‌ها معمولا به دو بخش یراق و بدنه تقسیم می‌شوند که بدون هم تکمیل نمی‌شوند. اهمیت این یراق‌آلات را زمانی متوجه می‌شوید که با اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی کابینت‌های زیبایی را نصب کنید و زیبایی و کیفیت کار لذت برده و رضایت داشته باشید. زیرا این یراق‌آلات در زیبای کابینت‌ها بسیار موثر است و در کیفیت کابینت‌ها هم تاثیر می‌گذارد.

اهمیت استفاده از اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی از لحاظ برند

بیشتر قطعات و اتصالاتی که مدام در حال استفاده و باز و بسته‌شدن هستند به‌مرورزمان از بین می‌روند و عمر کوتاهی دارند. برای استفاده طولانی‌مدت و عدم صرف هزینه دوباره باید از بهترین مدل برندها و یراق‌آلات استفاده شود. در مورد لولاهای کابینت موضوع یراق‌آلات بسیار اهمیت دارد؛ زیرا تمام وزن کابینت‌ها روی لولاها است و فشار وارد می‌کند.

معرفی بهترین یراق‌آلات کابینت

پس باید حتما برای نصب کابینت و اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی اقدام کنید تا عمر مفید کابینت‌ها بیشتر شود. در مورد کابینت‌های کلاسیک این موضوع بسیار اهمیت دارد. زیرا یراق‌آلات و قطعات کابینت بیشتر وارداتی هستند و دلاری وارد می‌شوند. به همین علت قیمت بالای کابینت کلاسیک به دلیل همان ریل، لولا و جک است که وارد می‌شود. البته قطعاتی با قیمت ارزان‌تر و مناسب هم وجود دارد؛ ولی کیفیت مناسبی نداشته و در کارهای شیک و لوکس مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.

معرفی بهترین یراق‌آلات کابینت

در تولید قطعات و تجهیزات کابینت آشپزخانه برندهای زیاد و مختلفی در دنیا مشغول به کار هستند و به دلیل رقابتی که بین این برندها وجود دارد، بیشتر آن‌ها دارای کیفیت مناسب و بالایی هستند. به دلیل اینکه ایران دچار تحریم است اکثر یراق‌آلاتی بیشتر شرکت‌ها از آن استفاده می‌کنند خارجی بوده و از کشورهای دیگر مانند ترکیه و چین وارد می‌شود.

از جمله پرفروش‌ترین و بهترین برند یراق‌آلات کابینت در ایران که مورداستفاده بیشتر طراحان قرار می‌گیرد، مربوط به برند بلوم اتریش است و بعد از آن برند فانتونی که به دلیل قیمت مناسبی که دارند در بازار فراوان و شناخته شده هستند از این دو برند بیشتر استفاده می‌شود که دارای کیفیت بسیار خوبی هستند.

تفاوت اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی و تجهیزات کابینت

همان‌طور که توضیح داده شد، یراق‌آلات کابینت به وسایل و ابزاری گفته می‌شود که در ساخت و تکمیل کابینت‌ها نقش دارد و بدون این ابزار و تجهیزات کابینت‌ها کاربری درستی نخواهند داشت. تجهیزات کابینت بیشتر برای مجهز کردن کابینت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد تا استفاده از کابینت‌ها ساده‌تر و بهتر انجام شود. به طور مثال سطل زباله کابینتی، آبچکان، سبدهای سوپری از تجهیزات کابینت‌ها محسوب می‌شوند و به افراد برای نظم و زیبایی بهتر و بیشتر کابینت‌های آشپزخانه کمک می‌کنند.

کلام آخر

بیشتر یراق‌آلات ای که برای ساخت کابینت‌ها، کمد یا درب استفاده می‌شود وارداتی هستند و ایران هنوز تکنولوژی موردنیاز ساخت این یراق‌آلات را ندارد. اکثر دکوراسیون‌های داخلی مانند دکوراسیون برتر زنبق با اجرای دکوراسیون داخلی با یراق‌آلات بلوم و فانتونی سعی می‌کند بهترین اجرا، نصب و مدل کابینت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button