اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران

اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران

درب کشویی و ریلی

افزایش جمعیت، نیاز مردم به خانه و کوچک‌شدن خانه‌ها و آپارتمان‌ها باعث شده تا افراد از فضاهایی که در اختیار دارند به‌صورت بهینه استفاده کنند. این مورد در شهر تهران که بسیار پرجمعیت است، بیشتر دیده می‌شود و آپارتمان‌های کوچک زیادی با متراژهای کم ساخته می‌شوند. استفاده از فضاها به‌صورت اصولی و بهینه دارای اهمیت زیادی است. با این توضیحات یکی از راهکارهای استفاده بهینه اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران است که امروز به این مطلب می‌پردازیم.

انواع درب کشویی و ریلی

درب‌های ریلی که به درب‌های کشویی هم معروف هستند از نمونه‌های درب‌های مدرن محسوب می‌شوند که بسیار زیبا و خاص هستند. این درب‌ها کاربردهای زیادی دارند و در مکان‌های مختلفی مثل: پارکینگ‌ها، حمام و اداره‌ها و در داخل ساختمان به‌عنوان درب‌های کمد، پاسیو و درب‌های ریلی پارکینگ‌ها هم استفاده می‌شوند.

امروزه استفاده از این درب‌ها در مکان‌هایی که دارای فضای کم با متراژ کمتر هستند، بیشتر شده است؛ زیرا فضای کمتری را اشغال می‌کنند. اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران بیشتر از پیش مشاهده می‌شود، زیر آپارتمان‌های کوچک زیادی با متراژهای کم ساخته شده‌اند.

چرا درب‌های کشویی و ریلی در تهران دارای اهمیت است؟

قیمت‌های زمین در تهران به دلیل زیادشدن قیمت ارز و همچنین قیمت آپارتمان بیشتر از گذشته گران شده است و هرروزه شاهد تغییر و گرانی بیشتر مسکن در شهر تهران و عدم قدرت خرید افراد متوسط در این شهر هستیم. پس از استفاده از آپارتمان‌های کوچک برای قشرهای متوسط جامعه می‌تواند نوید خوبی باشد. ساخت آپارتمان‌های زیر ۴۰ متر در تهران بسیار باب شده است. طراحان این آپارتمان‌ها به‌اندازه و سانتی‌مترهای موجود در این آپارتمان‌ها هم باید فکری بکنند تا حداکثر استفاده را از این متراژ کم ببرند.

یکی از چیزهایی که موجب اشغال‌کردن فضای اضافی در این خانه‌ها می‌شود، درب‌های اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی و… است که می‌توان با اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران این مشکل را هم حل کرده و با گذاشتن اجسام دیگری در کنار این درب‌ها استفاده بهینه از فضا کرد.

موارد کاربردی درب کشویی و ریلی در شهر تهران

موارد کاربردی درب کشویی و ریلی در شهر تهران

کاربردهای این نوع درب‌ها را در محیط‌هایی که متراژ کمی دارند، بیان کردیم و در ادامه توضیحات بیشتری در مورداستفاده از این درب‌ها بیان می‌کنیم. کاربرد این درب‌ها در فضاهایی مانند موارد زیر کاملا مشخص است:

درب کشویی برای سرویس‌های بهداشتی

یکی از پرطرف‌دارترین و کاربردی‌ترین استفاده از این درب‌ها در درب دستشویی و سرویس‌های بهداشتی است. زیرا تقاضاکنندگان درب‌های کشویی یا ریلی از جنس pvc برای این فضاها بیشتر است؛ زیرا گزینه بسیار مناسبی هستند و اگر سرویس‌های بهداشتی کوچک‌تر از معمول ساخته شوند، نصب این درب‌ها دچار مشکل می‌شود. اگر هم به هر طریقی بتوان آن را نصب کرد امکان نصب روشویی در آن وجود ندارد.

با وجود تقاضای زیاد این درب‌ها برای سرویس‌های بهداشتی موجب شده طراحان این خانه‌ها با خیال راحت با آگاهی از محل قرارگیری درب‌ها چینش توالت، فرنگی را در این سرویس‌ها انجام می‌دهند و نگران فضای باز شدن در را ندارند. پس از اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران از جنس pvc برای سرویس‌های بهداشتی بسیار مناسب و باعث استفاده بهینه از فضا می‌شود.

درب کشویی چوبی اتاق‌خواب‌ها

درب‌های کشویی کاربردهای بیشتری در شهر تهران دارند. زیرا به دلیل فضاهای کم در این آپارتمان‌ها و به دلیل قرارگرفتن تخت‌های دونفره در اتاق‌های کوچک باز شدن درب‌ها در این اتاق‌ها مشکل ایجاد کرده که با نصب درب چوبی کشویی از اشغال فضای اضافی جلوگیری می‌شود.  درب‌های دیگر به دلیل اشغال فضای بیشتر چینش اتاق را دچار مشکل می‌کنند. پس درب‌های کشویی چوبی شیک حس مدرن بودن را به اتاق‌ها می‌بخشد و مشکل را چینش برطرف می‌کند.

سخن آخر

درب‌های کشویی یا ریلی دارای جنس‌های متنوعی هستند که می‌توان طبق سبک دکوراسیون خانه‌ها از آن‌ها استفاده کرد. این درب‌های ریلی کشویی از هر جنسی که باشند، دارای دوام و استحکام زیادی هستند. اجرای انواع درب‌های کشویی و ریلی در تهران بسیار رایج و رو به گسترش است و یکی از اجراکنندگان این درب‌ها دکوراسیون زنبق است.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button