اثرات مثبت فنگ شویی

اثرات مثبت فنگ شویی

فنگ شویی چیست؟

یک فرایند شگفت‌آور آسان و یک راه خوب برای رسیدن به یک دیدگاه مثبت در زندگی است. اثرات مثبت فنگ شویی در مورد همه لوازم اطراف مانند چیدمان‌ها، رفاه و آرامشی است که افراد به همه این‌ها نیاز دارند. انرژی chi نیروی حیاتی است که به همة موجودات زنده جان و انرژی می‌دهد. توضیحات و اطلاعات در مورد chi این است که آن را به‌عنوان انرژی یا نیروی حیات بیان می‌کنند. این باوری ساده است که انرژی چی در همه چیز و همه‌جا وجود دارد و جهان را به چرخه درمی‌آورد.

فهمیدن اینکه انرژی chi در خانه شما چگونه جریان دارد، برای افزایش رفاه، بهبود کیفیت خواب، کم‌شدن استرس به شما کمک می‌کند. قرار دادن این نیرو در دکوراسیون خانه شما می‌تواند به افزایش راحتی و هماهنگی در خانه شما کمک کند. درحالی‌که انرژی مثبت در هر فنگ شویی ضروری است. یک فنگ شویی درست به مقدار مساوی انرژی مثبت و منفی نیاز دارد. شما باید هنگام متعادل کردن جریان انرژی در خانه خود انرژی منفی را نیز در نظر بگیرید.

روش‌هایی برای متعادل کردن انرژی

  1. درب ورودی خانه شما انرژی chi را به همراه دارد. اگر رنگ درب روشن داشته باشد، اقبال خوبی را به همراه خواهد داشت و این از اثرات مثبت فنگ شویی است. جریان متعادل و تمام‌نشدنی این انرژی می‌تواند یک فضا را تا حد زیادی تغییر دهد. سعی کنید یک ویژگی آب روان در خانه اضافه کنید که از رکود خانه جلوگیری می‌کند.
  2. خانه خود را عاری از شلوغی کنید. همان‌طور که گفتیم با رنگ‌های روشن دکور و وسایل منزل خود را تزئین کنید. چرا که ممکن است زیباشناسی خانه را تغییر دهد و انرژی مثبت را به افراد انتقال دهد.

 راه‌هایی برای ازبین‌بردن چی منفی

شلوغ بودن یک مکان یا چیزهایی مثل به‌هم‌ریختگی در یک نقطه از خانه می‌تواند، انرژی را در آن‌جا را راکد نگه دارد که این خیلی بد است. حذف به‌هم‌ریختگی‌ها و شلوغی‌ها می‌تواند راه را برای انرژی باز کرده و اثرات مثبت فنگ شویی را در خانه به جریان بیندازد. آیا ورودی خانه شما پر از کفش یا چتر شده است؟ اگر چنین است ما برای شما یک راهنمایی کامل برای درست‌کردن یک ورودی منظم و مرتب داریم.

اگر شما با یک فنگ شویی خوب شروع کنید هرگز اشتباه نخواهید کرد. دکوراسیون خانة شما باید عنصر آب را در خود داشته باشد شما حتی می‌توانید تصاویری از سواحل دریاها و رودخانه‌ها را به دیوار خانة خود بزنید. چوب‌هایی  مانند افرا و گیلاس هم به این عنصر احترام می‌گذارند بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این دو نوع چوب با غالب سازی کابینت، کمد یا کف‌پوش بهترین استفاده را بکنید.

فنگ شویی برای درب ورودی

استقبال گرم: در یک فنگ شویی درست  در درب ورودی به شما کمک می‌کند از یک زندگی آرام و هماهنگ‌تر لذت ببرید. شما با ایجاد فضایی خوشایند و برنامه‌ریزی‌شده با وسایلی که انرژی مثبت را برای افرادی که از درب وارد می‌شوند به دست  می‌آورید. تلاش کنید از گیاهان و وسایلی که رنگ‌های روشن دارند هم استفاده کنید و فضای خانة خود را زیباتر کنید.

جلوی در آینه قرار ندهید. قراردادن آینه‌جلوی در ورودی انرژی منفی به همراه دارد. آینه‌ها انرژی منفی را منعکس می‌کنند و تصویر هر شخصی که وارد خانه می‌شود را هم منعکس کرده و انرژی آن شخص را هم از بین می‌برد. آینه‌ها در فنگ شویی خانه باید همیشه عمود بر درب ورودی قرار بگیرند و به‌هیچ‌وجه نباید روبه‌روی درب ورود باشند.

 اتاق‌خواب مکانی برای استراحت

اتاق‌خواب یکی از مهم‌ترین مکان‌ها در خانه است چون فضایی است که ما در آن تجدید قوا کرده و ذهن خود را تمیز و آرام می‌کنیم. هنگام فنگ شویی اتاق‌خواب نکات اساسی وجود دارد که باید رعایت شود تا اثرات مثبت فنگ شویی دیده شود. تخت خود را در مکان و موقعیت مناسب قرار دهید و روبه در یا پشت در قرار ندهید تا با مشکل بسته نشدن در مواجه نشوید.

فنگ شویی اتاق خواب

  1. اتاق‌خواب مکانی است که ذهن فرد از هیاهو و شلوغی دور می‌شود و آرامش پیدا می‌کند. می‌توانید دیوارهای اتاق را با رنگ‌های روشن و با استفاده از لوازم ضروری، یک دکور زیبا، نور کم می‌توانید خوابی آرام و عمیق را تجربه کنید.
  2. کلام آخر

  3. می توانید برای احساس اثرات مثبت فنگ شویی و تغییر اساسی دکوراسیون داخلی منزل، از کارشناسان خبره این کار کمک بگیرید. ما به شما مجموعه دکوراسیون داخلی زنبق را معرفی می‌کنیم.
Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button