کمد دیواری‌های لامی گلاس

آشنایی با کمد دیواری‌های لامی گلاس

کمد دیواری

داشتن یک کمد دیواری برای هر خانه یک امتیاز محسوب می‌شود. مخصوصا اگر دارای خانه کوچک و نقلی باشید، یک مزیت بسیار مهم محسوب می‌شود. کمد دیواری‌ها در دو سبک مدرن و کلاسیک دسته‌بندی شده‌اند که انتخاب از مدل‌های این دو سبک بستگی به سلیقه افراد دارد. کمد دیواری‌ها در تنوع طرح و رنگ ساخته می‌شوند که همه افراد به دنبال نوع جدیدی از این کمد دیواری‌ها هستند. یکی از جدیدترین کمد دیواری‌های لامی گلاس که امروزه بسیار محبوب است.

این کمد دیواری بسیار مناسب برای اتاق‌های با متراژ کم مناسب است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. زمان خرید و سفارش این کمد دیواری‌ها باید توجه و حساسیت ویژه‌ای به خرج داد. زیرا این کمد دیواری‌ها قابل تعویض نیستند و باید برای مدت‌های طولانی از آن استفاده کنید.

کمد دیواری لامی گلاس

این نوع کمد دیواری از ام‌دی‌اف لامی گلاس تولید و ساخته می‌شود. ضخامت آن بیشتر از ام‌دی‌اف هایگلاس است و آن هم به دلیل روکشی است که دارد. درب‌های این کمد دیواری در نگاه اول شبیه یک آینه است. با تمامی زیبایی و جذابیتی که دارد دارای قیمت مناسب به‌صرفه‌ای است. امروزه رنگ‌های متنوعی از این کمد دیواری‌ها در بازار یافت می‌شود که به رنگ مات هستند. رنگ‌های چرمی هم از رنگ‌های هایگلاس هستند. مزیت عالی برای اجرای کمد دیواری‌های لامی گلاس هستند.

مشخصات  کمد دیواری لامی گلاس

این مدل کمد دیواری همان چوب‌های ام‌دی‌اف هستند که روکش‌هایی از گلس دارند و بسیار براق و صیقلی هستند. این کمد دیواری‌ها با فرمی ساده و زیبا دارای سبک مدرن هستند و بیشتر برای فضاهای کم‌نور پیشنهاد می‌شوند. کمد دیواری لامی گلاس بسیار براق است که همین باعث انعکاس و بیشترشدن نور در مکان‌های موردنظر می‌شود. برای افرادی که به سبک‌های مدرن علاقه‌مند هستند، این کمد دیواری‌ها گزینه مناسبی است.

امروزه در بازار بیشتر کمددیواری آینه‌ای ای براق را هایگلاس می‌نامند که اشتباه است. مطمئنا شما هم کمد دیواری‌هایی با درب‌های بلند و سفید آینه‌ای که نور را منعکس می‌کن،د دیده‌اید. ام‌دی‌اف لامی گلاس در کشور ترکیه تولید شده و دارای درخشندگی خاصی است که موجب شده براق و درخشنده باشد. روکش ام‌دی‌اف لامی گلاس‌ها از pvc ضد آب است. این کمد دیواری بسیار مستحکم و بادوام است و در نوع خود منحصربه‌فرد محسوب می‌شود.

مشخصات  کمد دیواری لامی گلاس

مزایای استفاده از کمد دیواری‌های لامی گلاس

باتوجه‌به زیبایی و تنوع طرح و رنگی که دارد استفاده از این کمد دیواری‌ها مزایایی هم دارد. این مزایا شامل موارد زیر می‌شود:

  • بسیار درخشان و صیقلی و براق هستند. تغییر رنگ نمی‌دهد.
  • در برابر ضربه مقاوم هستند.
  • انواع طرح و رنگ تولید می‌شوند.
  • در برابر حرارت و نور خورشید هم مقاوم هستند.
  • در برابر نم و رطوبت مقاومت دارد.

معایب استفاده از کمد دیواری لامی گلاس

هر کمد دیواری باتوجه‌به مزایا و کاربردی‌بودن آن معایبی هم دارد که می‌توان با بررسی آن در انتخاب یک کمد دیواری مناسب دقت کرد. از جمله معایب این کمد دیواری‌های لامی گلاس عبارت‌اند از:

  • لکه‌ها روی آن به‌راحتی دیده می‌شود.
  • به‌راحتی روی آن خط و خراش می‌افتد.
  • کمد دیواری‌ها دارای قیمت گرانی هستند.

زیبایی و تنوع ام‌دی‌اف لامی گلاس

ام‌دی‌اف های لامی گلاس دارای تنوع رنگ و طرح‌های زیبایی است. این طرح و رنگ زیبا ابتدا روی این ام‌دی‌اف ها چسبانده شده و بعد روکش pvc روی آن قرار می‌گیرد. این روکش‌ها دارای مواد شیمیایی نیستند و هیچ عارضه‌ای ایجاد نمی‌کنند. در این ام‌دی‌اف ها از لبه‌های محکم استفاده می‌شود تا از نفوذ آب به ورق‌ها جلوگیری کند و زیبایی آن‌ها راهم بیشتر کند.

این ورق‌ها در برابر حرارت و گرمای زیاد هم می‌توانند تا مدتی ظاهر زیبای خود را حفظ کنند. البته به این معنی نیست که در برابر آتش مقاوم است. به دلیل ساخته‌شدن لامی گلاس‌ها از مواد چوبی فشرده در برابر حرارت زیاد مستحکم‌تر است.

کلام پایانی

امروزه کمد دیواری‌های زیبا و جدیدی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد در بازار وجود دارد که چشم هر خریداری را خیره می‌کند. یکی از این کمدهای زیبا کمد دیواری‌های لامی گلاس است که از نوع جدید و زیبا محسوب می‌شود. البته بهتر است، قبل از سفارش انواع مختف کمد دیواری‌ها را بشناسید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button