آینه‌های دکوراتیو

آشنایی با آینه‌های دکوراتیو

آینه‌های دکوراتیو

این آینه‌ها دارای طرح‌ها و مدل‌های متنوعی هستند که در مکان و فضاهای مختلف نصب و استفاده می‌شوند. آینه‌های دکوراتیو طرح‌های هندسی مختلفی مانند لوزی دارند که همگی در بازار موجود است. این آینه‌ها را می‌توان به‌صورت یک‌تکه و چندتکه هم استفاده کرد که در رنگ‌های زیبا و شفافی تولید شده‌اند. این آینه‌های رنگی از آینه‌های تزیینی در دکوراسیون محسوب می‌شوند که در رنگ‌هایی مانند: مسی، دودی، طلایی و آینه صورتی در بازار وجود دارند.

آینه‌های رنگی مدل‌های مسی و طلایی همیشه مورد استقبال ایرانیان از قدیم تا امروز بوده است. این آینه‌ها ابزار تزیین خانه‌ها هستند و کسانی که مایل هستند، خانه‌های مدرن و شیک داشته باشند از این آینه‌ها در قسمت‌های مختلف خانه استفاده می‌کنند. آینه‌ها نماد صداقت و زلالی هستند که در دکوراسیون داخلی به‌عنوان یک منعکس‌کننده انرژی در فضای دکور است.

طرح‌های متنوع آینه دکوراتیو

آینه‌های دکوراتیو دارای شکل، طرح و کاربردهای متنوعی هستند که در زمان خرید باید مکان و سلیقه موردنظر خود را موردتوجه قرار دهید. این آینه‌ها دارای طرح‌های متنوع و کاربردهای مختلف هستند که عبارت‌اند از:

آینه دکوراتیو گرد

نوعی از آینه‌های جذاب و شکیل است که هم به‌صورت تکی و هم چندتکه‌ای می‌توان روی دیوار نصب و مورداستفاده قرارداد. از آینه‌های دکوراتیو در اتاق‌خواب، پذیرایی، بالای میز کنسول و میز توالت نیز استفاده می‌شود. آینه‌های گرد از پرفروش‌ترین نوع آینه‌ها هستند که می‌توان حتی با هزینه کم فضای زیبایی را با آن‌ها ایجاد کرد.

آینه دکوراتیو گرد

آینه‌های پازلی

می‌توان با کمی خلاقیت فضای اطراف خود را از بی روحی و دلگیر بودن خلاص کرده و با استفاده از تکه‌های آینه که به طرز زیبایی مانند پازل کنار هم، در مدل‌ها و اندازه‌های مختلف هستند، بهره برد. با تکه‌های آینه می‌توان طرح‌های زیبایی را خلق کرده که چشم هر بیننده‌ای را به شگفتی و هیجان وا دارد.

پوشش دیواری آینه‌ای

گاهی افراد از ترکیب آینه‌ها برای پوشش دیوارهای اتاق پذیرایی، نشیمن، حمام و حتی سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌کنند. این کار موجب گسترده نشان‌دادن فضای موجود می‌شود. معنی دیوارپوش آینه این است که یک دیوار را به طور کامل از آینه‌ها پوشش دهید که آینه‌های CNC یک انتخاب لوکس برای پوشش دیوار محسوب می‌شوند.

آینه دکوراتیو کاشی

یکی از پرکاربردترین روش آینه دکوراتیوهای تزیینی استفاده از آینه کاشی است که شبیه تایل‌های کف‌پوش کنار هم چیده می‌شوند. این آینه‌ها را با مدل و طرح‌های زیبا حکاکی می‌کنند و در کنار هم و منظم با طرح‌های زیبا چیده می‌شوند.

آینه دکوراتیو پلکسی

این مدل آینه‌ها طوری ساخته می‌شوند که در مقابل ضربه و خم‌شدگی بسیار بادوام باشند. از ورق پلکسی و جیوه تشکیل شده که وجود جیوه در پشت این ورق‌ها باعث ایجاد آینه‌ای شدن ورق پلکسی‌گلاس‌ها می‌شود. این آینه‌ها سبک و خطر زخمی‌شدن هم ندارند و نگهداری از این مدل آینه‌ها راحت است. در دورنگ نقره‌ای و طلایی تولید می‌شوند که جنس آن‌ها از طلق است و راحت بریده و شکل می‌گیرند و خاصیت آینه را به‌وضوح دارند.

آینه دیواری مدرن

آینه‌های مدرن معمولا روی میزهای کنسول نصب می‌شوند که زمانی با المان‌های مختلف ترکیب می‌شدند که فضای اطراف را زیباتر جلوه دهند. آینه مدرن یکی از عناصر کلیدی در دکوراسیون محسوب می‌شود که می‌توان طبق آن وسایل دیگر را چیدمان کرد.

مزایای استفاده از آینه‌های دکوراتیو

آشنایی با آینه‌های دکوراتیو و انواع مختلف و کاربردهای آن نشان می‌دهد که دارای مزیت‌های زیادی در دکوراسیون داخلی دارد و موجب می‌شود که آپارتمان کوچک شما فضایی بزرگ و دلباز به نظر بیاید. می‌توان با استفاده از این آینه‌ها و ایده‌های خلاقانه و هزینه کم یک محیط زیبا و متفاوت را ایجاد کرد. آینه‌ها مزیت دیگری که دارند این است که فضای اطراف را آرام‌بخش کرده ویک حالت روانی خوب به افراد القا می‌کند. تأثیرات مثبتی بر دکوراسیون‌های داخلی دارد که با انعکاس نور مصنوعی و یا طبیعی فضای داخل را روشن‌تر و عمیق نشان می‌دهد.

کلام آخر

برای داشت یک دکوراسیون داخلی به‌روز و زیبا می‌توانید از کارشناسان مجموعه دکوراسیون زنبق که برترین خدمات را از جمله طراحی، تولید و اجرا را در اختیار مشتری‌های خود قرار می‌دهد، کمک بگیرید.

Samaneh Davoudi

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button